Dekoracija lempukas “Tėčiui”

€ 17.90

Lempukai pristatomi TIK per  kurjerius.

SVARBU! Pristatymo metu įskilę, sudaužyti lempukai nemokai (mokamos siuntinio grąžinimo išlaidos paštu ~€1) tvarkomi tik tuo atveju, jei buvo užsakyti su dovanos pakuote. Be dovanos pakuotės užsakyti ir transportavimo metu įskilę, sudužę lempukai netenka garantinio aptarnavimo statuso ir jų tvarkymas kainuoja €3 papildomai + siuntimo išlaidos.

Neturime

Pasidalinti produktu

Dovana tėčiui  – lempukas, gali būti užsakyta su pageidaujamu užrašu, kitokios spalvos kaspinėliu ir užrašo rėmeliu.  Jei nori užsakyti lempuką, atlik jo pirkimą, t.y. įsidėk į krepšelį.

Krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, į langą “Užsakymo pastabos” surašyk:
  • pageidaujamą užrašą,
  • norimą kaspinėlio bei rėmelio spalvą
  • pageidaujamą detalę
Apmokėk.
Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje.
Individualus užsakymas atliekamas per 2-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės.

Dovana tėčiui gali būti išskirtinai supakuota. Dovanos supakavimo kaina +€8,7  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Daugiau lempukų, kaip dekoracijų idėjų gali peržiūrėti kategorijoje “Namams” skyriuje “Dekoracija”

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Tipas

Dekoracija