Piešimas ant rūbų

€ 49.90

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Dovanos idėja vyrui – piešiniai ant marškinėlių, tekstilės gaminių, užrašomi, piešiami pagal Tavo pageidavimus. Ant tekstilės piešiama rankomis, neatliekami spausdinimo darbai. Taip sukuriama labai išskirtinė dovana, nes gali atsiųsti pageidaujamą piešinį ar užrašą, o kūrėja jį perpieš ant rūbo/marškinėlių, kitų pageidaujamų tekstilinių gaminių (pvz.: patalynė, staltiesė, džinsai, tekstilinė avalynė). Geriausi paviršiai piešimui: medvilnė, trikotažas, kuo mažiau sintetikos. Išskirtines dovanas gera dovanoti.
Jei nori užsisakyti iš esamų piešinių pavyzdžių, atlik pirkimą: įsidėk į krepšelį gaminį, užsakymo formoje parašyk patikusio piešinio pavadinimą, nurodyk norimų T marškinėlių dydį ir apmokėk. Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje.
Dovanos idėja vyrui – rūbai, marškinėliai su piešiniais gali būti išskirtinai supakuoti. Dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Simona Gudonytė

Tipas

Apranga