Migdukas

€ 8.75

Migdukas padeda užmigti, kai mažylis jaučia pažįstamą kvapą, lavina jį tyrinėjant savo aplinką,  bei tinka ir čiulptukui saugoti, kad visada būtų lengva surasti.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Migdukai kudikiams – rankų darbo, siūti iš lino ir frotinio audinio yra visiškai saugūs Jūsų vaikui. Nėra jokių lengvai nutraukiamų dalių, akys ir nosis – siuvinėti. Žaislas – 26 cm su nuleistomis ausimis (jei tai kiškis). Kad migdukas būtų išskirtinis, galime išsiuvinėti vaikučio vardą (+€2-€3).

Migdukas, gali būti supakuotas kaip dovana mažyliui. Supakavimo kaina +€5 papildomai. Į pakuotę įeina: papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Migduko priežiūros info: skalbiamas skalbimo mašinoje. Galima ir aukštoje temperatūroje, svarbu nedėti su spalvotais audiniais, kad jo nenudažytų.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Renata Vaičiūnienė

Tipas

Migdukai