DOVANA MAMAI. 5 nepakartojamos idėjos

Motinos diena, sutikite, kasmet yra ir begalinis džiaugsmas, ir šioks toks galvos skausmas, kuo mamą nustebinti šįkart. Gal tiesiog nusiųsti gėlių, o gal užsakyti vienetinę dovaną… Šiandien pabandysime Tau padėti ir pasiūlysime penkias dovanos mamai idėjas.

Šis tas skanaus 🙂 

Nė viena mama nenuliūs, jei gaus ką nors skanaus. Juk kartais tikrai norisi ką nors pakramsnoti 😊 O jei kokiu retesniu saldumynu palepinsi– ji tikrai bus labai laiminga. Kodėl mums taip patinka valgomos dovanos? Nes jos “neužsibūna” namie, nekaupia dulkių, pamalonina skonio receptorius, todėl suteikia malonumo pojūtį. Taigi, jei nežinai kokia bus Tavo dovana mamai – pabandyk pats sukurti ar užsisakyti rinkinių su saldžiomis dovanomis ir ne tik. Na, nebent mama nemėgsta saldumynų – tada galite surasti pačią gražiausią puokštę iš vaisių, mėsos ar daržovių.

Dar geriau, jei ką nors pagaminsi savo rankomis 🙂 Ypatinga dovana mamai galėtų būti sviestiniai sausainiai, keksiukai ar pyragas. Jei niekada to nedarei – ieškok paprasto recepto, kuriame nereikės begalės ingridientų, o ir gaminimas bus aprašytas vos keliais žingsniais. Nepakartojamas ir itin paprastas skanėstas – želė tortas. Jis pavyksta kiekvienam, o skonis tikrai nenuvilia. Želė “paruoštukų” rasi parduotuvėje, o į skirtingų spalvų sluoksnius gali įmaišyti šviežių ar konservuotų vaisių. Dovana mamai nebūtinai turi būti brangi – svarbu ji iš širdies.

Na, o jei nori jau sukomplektuotos dovanos, šiais metais su saldumynais mes paruošėme net kelis rinkinius.

Sausainiai “Mamai” – jie dar skanesni, nei atrodo…

Šiuos pavasariškus sausainukus rasi pas mus:

https://www.lempampuk.com/parduotuve/dovanos-moterims/dovana-mamai/

 

Tobulas elegantiškas duetas rafinuoto skonio Mamytei…

Mūsų rankų darbo makaronsų ir gėlių duetas slepiasi čia:

https://www.lempampuk.com/parduotuve/dovanos-moterims/dovana-mamos-dienai/

 

Tiek mamos dienai, tiek kitoms progoms labai tinka rinkiniai su arbata ar kava, saldumynais bei gyvomis gėlėmis. Tiesiog viskas viename. Tokį rinkinį taip pat galite susikurti patys, tik reikia paieškoti kokybiškos arbatos/kavos, kokių išskirtinių ne masinės gamybos saldumynų ir viską gražiai supakuoti į dovanų dėžutę.

Nuoširdus minimalizmas – gėlės

Jei niekaip nesugalvojai ar laiku neužsakei dovanos mamai, geriau jau nebėk į paprastą parduotuvę ir nepirk masinės gamybos smulkmenėlių ar saldainių rinkinių.  Įteik tradicinę dovaną – puokštę gėlių. Žinoma, mamą pamalonins bet kokia dovana, tačiau mūsų nuomone, geriau susilaikyti ir nenuvežti nieko (tik gėlių ar pačių užrašytą atvirutę), nei vieninteliam tokiam artimam žmogui nuvežti kažką „iš reikalo“. Juk tokia dovana nesuširdys nei Tavęs, nei Tavo mamos.

Na, o jei prie gėlių norisi dar ko nors – tikrai prabangi dovana mamai bus rnkų darbo saldainiai, dekoruotas puodelis ir puokštė gėlių.

Išskirtinis dovanos komplektas – pačiai mylimiausiai 🙂

Tobulas rinkinukas gyvena čia:

https://www.lempampuk.com/parduotuve/dovanos-moterims/ranku-darbo-saldainiai/

Nepamiršk, kad gėlių galima pasigaminti ir pačiam 🙂 Štai mūsų video pamokėlė gelėms, kurios slepia saldžią staigmeną. Tokios gėlės ne tik nevys, tačiau ir leis mamai suprasti kaip dėl jos stengeisi 🙂

 

 

Klasika – atvirukai 🙂

Tavo mama dar vis užrašo Tau po atviruką? Vadinasi Jai tai svarbu. Gal šiais metais užrašyk vieną ir Tu? Parduotuvėje gali rasti pačių įvairiausių atvirukų, tačiau gali vieną pagaminti ir namie 🙂 Žinai, kas mamai tikrai patiks? Atvirukas su Tavo rankos atspaudu. Primena vaikystę? Na, juk mes mamoms visada esame vaikai…. Tau reikia tik paimti gražų storesnio popieriaus lapą, sudažyti savo ranką akriliniais dažais (jie nenusiplaus ir neišbluks) ir prispausti prie popieriaus. Viduje gali rašyti ką tik nori… Pamatysi, mama liks sužavėta ir ilgai tą atviruką glaus prie širdies.

Norintiems naujovių šiais metais mes irgi paruošėme atviruką. Ir ne bet kokį – o  šokoladinį ! Jis toks pats skanus, koks ir atrodo…..

Atviruką rasi čia 🙂

https://www.lempampuk.com/parduotuve/dovanos-moterims/sokoladinis-atvirukas-mamytei/

 

Pasimatymas su mama

Kada buvai pasimatyme su mama? Spėju seniai… Kokybiškas laikas kartu – tai, ko šiuo metu labiausiai reikia. Kol negali mamos nusivesti į restoraną – sukurk tokį namuose. Nusipirk reikiamų produktų ir pagamink pietus mamai arba gaminkite kartu. Laikas – brangiausia, ką galime padovanoti ir šis turtas kiekvieną sekundę vis mažėja. Mūsų mamos tikrai nusipelnė bragiausios dovanos Mamos dieną 🙂

Ką gaminti? Ką nors neįprasto. Paprastais kepsniais jau nieko nenustebinsi. Gal sugalvok teminius pietus? Tai puikus būdas vietoj to, kad mamą vežus į svečia šalį pastarąją atgabenti pas mamą 😀 Neabejojame, kad pasirausus atmintyje tikrai iškils prisiminimų apie ką svajoja Tavo mama…

Na, o jei yra galimybė kur nors ištrūkti, visada pakvietimą gali parašyti originaliame atviruke, kaip gali jį padaryti jau rašėme 🙂

Pakviesk mamą į teatrą, koncertą ar parodą. Pagrindinė tokios dovanos mintis – kelios valandos skirtos TIK mamai. Pabūkite dviese, skirk jai savo laiką, dėmesį, rūpestį, nesidairyk į laikrodį, išjunk telefono skambučio garsą ir nutaikius progą, būtinai paklausk – Mama, kaip TU gyveni? Net jei matotės dažnai, vis tiek paklausk.  Leisk savo brangiausiai, vienintelei atsiverti ir būti išgirstai. Per darbus, skubėjimą, buitį taip ir pamirštame ar nerandame laiko atvirai pasikalbėti, išklausyti ir parodyti meilę savo artimam žmogui. Atrodo, kad mama ir taip žino, kad ją mylime. Bet ar leidžiame jai tai pajausti, ar mokame parodyti, išsakyti tą savo meilę? Gali būti, kad ši diena jums abiems ilgam išliks atmintyje.

Laikas sau

Tiek pat, kiek svarbus laikas dviese, mamai labai svarbus ir laikas sau. Žinoma, kai vaikai jau dideli to laiko padaugėjo, tačiau mamos retai moka ilsėtis.  Pamokyk savo mamą kaip tai daryti – įteik kuponą į grožio saloną, SPA, arba padėk susikurti tokį namuose…

Galiu palengvinti Tavo rūpestį dėl SPA dovanos mamai, nes jau ir Lempampuk asortimente turime fantastiškais kvapais svaiginančius SPA rinkinius mamai:

SPA rinkinukas slepiasi čia: https://www.lempampuk.com/parduotuve/jai/dovana-mamytei/

 

Geriausia dovana Mamai – Jos vaikų meilė ir dėmesys. Ne visada svarbu, kaip jį parodysi, svarbu, kad tai būtų tikra, nuoširdu ir šilta 🙂

 

GERIAUSIA IDĖJA: Dovanų mamai dairykis Lempampuk el. dovanų parduotuvėje:

Asmeninė arbatos dėžutė

Asmeninis šaukštelis

Pakabukas ant kaklo “Namelis”

Rinkinys mamai “Rose”

Tikiu, kad ir Tau jau kilo idėjų, minčių, kaip įdomiai pasveikinti savo mamuką. Transformuok, derink idėjas pagal save, o jei kažko nežinai, nerandi, kyla dvejonių – rašyk, klausk.

Jei pagelbėjau, būtinai pasidalink šiuo straipsniu su draugais. Idėjomis dalintis reikia, o geromis – būtina. 😀

Įkvėpimo ir šviesių minčių Tavo atradimuose. 😉

Dovanų naujienas sek Lempampuk FB sienoje: https://www.facebook.com/lempampuk

Daugiau šio blogo įrašų skaityk čia: https://lempampuk.com/blogas/

Komentarai

komentarai