DAUGIAU NEI 5 DOVANŲ IDĖJOS MAMOS DIENAI

Kiekvieną kartą, kai artėja kokia šventė, tiek daug minčių ir idėjų pradeda sproginėti mano galvoje, kad kartais ir nemiga užklumpa. Tada belieka sėsti ir rašyti, išliejant idėjas popieriaus lape. Tik taip kai kurios idėjos išlieka ir nemiršta minčių užkaboriuose. O ir spaudimas smegeninėje sumažėja. Suvokiu, kad nerealu visas idėjas įgyvendinti per vieną šventę, o tiek užgimusių dovanų idėjų užtektų ne vienai šventei į priekį… bet ar įkvėpimui tai rūpi?

Su artėjančia Motinos diena, ta pati situacija – vėl nemiga ir vėl jaudulys ir erzelis galvoje. Galvoju, gal Tu, mielas Lempampuk sekėjau, dar nesugalvojai dovanos idėjos savo mamai ir mano pamąstymai raštu bus pats tas, renkantis dovanas ir sveikinimus.

Ką gi, pakalbame apie artėjančią Mamos dieną. Kaip sveikinsi savo mamą? Ar jau sugalvojai? Kokios dovanų idejos mamos dienai sukasi Tavo galvoje? Manęs įkalbinėti nereikia, aš ir taip pasidalinsiu mintimis. O jei kažkuri (o gal ir keletas) idėjų patiks, bet nežinosi kaip ją įgyvendinti – kreipkis, visada padėsiu. Toks mano darbas…ne, ne darbas, toks mano gyvenimo būdas – kurti dovanų idėjas. 😉

I IDĖJA. Tik dviese.

Pirmą gegužės mėnesio sekmadienį, pakviesk mamą pietų ar vakarienės (į kavinukę, restoraną, pas save į svečius, gamtoje, sodyboje ir t.t.). Kvietimą gali įrašyti ir į sveikinimo atviruką Mamos dienai.

Šaltinis: https://www.lempampuk.com/parduotuve/jai/atvirukai-ranku-darbo/

Atvirukas "Saldu su Tavimi"

Šaltinis: https://lempampuk.com/lt/produktas/atvirukas-saldu-su-tavimi/

Mažytis lengvas oficialumas nepakenks, nes su mama ir taip prisibendrauji buitiškai. Dar geriau, jei sveikinimą-kvietimą įteiksi šventės išvakarėse, taip suteiksi jai galimybę susiruošti išeigai, pagalvoti ką rengtis ir pan. Tavo mama – moteris. Nepamiršai? Jai reikia laiko susiruošti ir nusiteikti. Tad, kad negadinti šventės ir nedaryti visko skubotai, kvietimą įteik dieną prieš šventę.

Lygiai taip pat (jei tik yra galimybė) pakviesk mamą į teatrą, koncertą ar parodą. Pagrindinė tokios dovanos mintis – kelios valandos skirtos TIK mamai. Pabūkite dviese, skirk jai savo laiką, dėmesį, rūpestį, nesidairyk į laikrodį, išjunk telefono skambučio garsą ir nutaikius progą, būtinai paklausk – Mama, kaip TU gyveni? Net jei matotės dažnai, vis tiek paklausk. Jei mokėsi klausytis ir būsi kantri(-us), gali sužinoti tai, ko net neįtarei egzistuojant tavo mamos gyvenime. Leisk savo brangiausiai, vienintelei atsiverti ir būti išgirstai. Per darbus, skubėjimą, buitį taip ir pamirštame ar nerandame laiko atvirai pasikalbėti, išklausyti ir parodyti meilę savo artimam žmogui. Atrodo, kad mama ir taip žino, kad ją mylime. Bet ar leidžiame jai tai pajausti, ar mokame parodyti, išsakyti tą savo meilę? Gali būti, kad ši diena jums abiems ilgam išliks atmintyje.

II IDĖJA. Skanėstai.

Dovanok mamai savo gamybos skanumynus. Ši idėja ypač tiks tiems (toms), kas negamina, nekepa, neverda ir neturi didelio potraukio kulinariniams šedevrams kurti. Tavo mama žino, kad tu nesisukioji virtuvėje ir visi puodai nauji pas tave ne dėl to, kad tu juos kruopščiai prižiūri – tu tiesiog nieko negamini. Gal pats laikas nustebinti ją? Ir svarbiausia, tokia dovana TIKRAI bus labai išskirtinė. Įjunk fantaziją ir internetą. Internetas pilnas paprastų, lengvai įgyvendinamų skanėstų receptų: sausainiai, bandelės arba tortai (kurių nereikia net kepti), namų gamybos gėrimai ar net rankų darbo saldainiai. O jei dar gražiai supakuosi ar dekoruosi savo pagamintą skanumyną – turėsi fantastišką dovaną ir dar reikės mamą įtikinti, kad tikrai tu pati (pats) pagaminai tuos gardėsius.

Vienintelis patarimas (jei niekada negaminai) – nusižiūrėtą receptą išbandyk nelaukdama(s) švenčių dienos – praktika dar niekam nepakenkė. Keletas variantų:

Riešutai ir džiovinti vaisia užpilti medumi ne tik skanu, bet ir labai sveikai. Vienas iš receptų variantų http://aj-receptai.blogspot.lt/2014/11/riesutai-ir-razinos-meduje.html Nepamiršk sveikinimo laiškelio ar etiketės ant stiklainio.

Mažyčiai blyneliai su uogomis. Super duper paprasta, nes blynus iškepti – pats paprasčiausias valgio gamybos būdas. Tikrai sugebėsi!

Šaltinis: http://www.nuggetmarket.com/recipes/487/pancake-coin-brochettes-with-fresh-berries/

Bet jei tikrai neturėsi galimybės ir laiko pasisukioti virtuvėje, galiu tau pasiūlyti mūsų (jau tradicine tapusia) skanios dovanėlės idėją – dekoruotus sausainukus MAMAI. Svarbu užsakyti laiku.

Užsakyti (kainą sužinoti) galima čia:  https://www.lempampuk.com/parduotuve/jai/saldi-dovana-mamai/

III IDĖJA. Grožio procedūros.

Šaltinis: http://turtledancebodywork.com/hot-stone-massage-ancient-healing-technique-stands-the-test-of-time/

Grožio procedūros atrodytų banali dovana, bet tik dovanos pateikimas, pačią dovaną padaro išskirtine. Patarimas – jei dovanosi tokią dovaną, tegul ji būna 2 asmenims. Jei tau pasiseks, mama pasiims tave kartu, o jei ne – galbūt nenusipelnei? Juokauju! Grožio procedūromis daug smagiau mėgautis su kompanione(-u), nei vienai. Tad suteikite mamai pilną pasimėgavimo džiaugsmą.

Kad dovana išties nuteiktų šventiškai, SPA kuponą rišk (klijuok) prie šampano butelio, įmerkto į gėlėtus ledo kubelius kibirėlyje:

Beje, pats savaime, toks kibirėlis su ledukais ir šampanu – puiki dovana.  Arba dovanok savo rankomis pagamintas grožio priemones:

 

Šaltinis: http://www.diyinspired.com/make-homemade-bath-salt

Galiu palengvinti Tavo rūpestį dėl SPA dovanos mamai, nes jau ir Lempampuk asortimente turime fantastiškais kvapais svaiginančius SPA rinkinius mamai:

Užsakyti (kainą sužinoti) galima čia: https://www.lempampuk.com/parduotuve/jai/dovana-mamoms/   arba čia: https://www.lempampuk.com/parduotuve/jai/dovana-mamytei/

IV IDĖJA. Gėlės.

Klasika, bet nevystantis variantas. Tik šį kartą pasitelkime fantaziją arba gerus floristus ir klasiką suderinkime su originalumu. Dovanų idėjos mamos dienai skęsta žieduose:

 


Šaltinis: http://homelifestyle.es/diy-una-caja-con-flores/

Dovanos idėją su gyvomis gėlėmis turime ir mes:

Užsakyti (kainą sužinoti gali čia): https://www.lempampuk.com/parduotuve/dovanos-moterims/dovana-mamai/

Arba puokštė iš dirbtinių gėlių, kurių viduje „slepiasi“ saldainis:

O čia video, kaip tas saldžias gėles pasigaminti:

V IDĖJA. Vasaros sezono atidarymui.

Ši dovana patiktų mano mamai. Manau, patiks ir tavajai, jei mama turi sodybą ar gyvena kaime ir mėgsta svečius. Vasaros, kokteilių, pasisėdėjimų terasoje, kepinių ant grotelių sezonas čia pat. Žemiau išvardintos dovanų idejos mamos dienai kaip tik su vasariškomis užuominomis į sezono pradžią. O jei orai mus lepins, tai, Motinos dienos proga, galima susiorganizuoti to sezono atidarymą.

Į vasarišką žibintą supakuok visus reikalingus ingredientus ir aksesuarus skaniam kokteiliui pagaminti:

Šaltinis: https://www.onekingslane.com/

O jei sodyboje ir pirtelę turite, tai į žibintą gali surink pirčiai reikalingų, naudingų dalykėlių: kvapai, aliejai, pilingai, kaukės – visas grožio priemonių arsenalas tavo mamai.

Šaltinis: http://www.stocksy.com/45466

Dar kitokia idėja sodybos savininkei, kuri puoselėja gėlynus ar savo darželį:

Šaltinis: http://sweetteaandsavinggraceblog.com/2013/05/mothers-day-garden-gift-basket.html (išsamus aprašymas kaip pasidaryti)

Jei sodyboje pas mamą visą vasarą šurmuliuoja svečiai, tavo pagaminti padėkliukai kavos/arbatos puodeliui ar taurei , tikrai pradžiugins rūpestingą sodybos šeimininkę. Mamos taip mėgsta mumis pasipuikuoti ir pasigirti, suteikime joms progą:

Šaltinis: http://www.flickr.com/photos/nanacompany/4871432334/in/faves-jenib/

VI IDĖJA. Didelė šeimyna.

Jei esate didelė ir gausi šeimyna, dovanokite bendrą dovaną, bet kad kiekvienas šeimos narys būtų joje. Magnetukai su kiekvieno jūsų fotografija ir palinkėjimu – kažkas nuostabiai gražaus!

Šaltinis: http://sundaesins.blogspot.com/2012/05/so-youve-got-no-idea-what-to-do-on.htm

GERIAUSIA IDĖJA: Dovanų mamai dairykis Lempampuk el. dovanų parduotuvėje:

Asmeninė arbatos dėžutė

Asmeninis šaukštelis

Pakabukas ant kaklo “Namelis”

Rinkinys mamai “Rose”

Tikiu, kad ir Tau jau kilo idėjų, minčių, kaip įdomiai pasveikinti savo mamuką. Transformuok, derink idėjas pagal save, o jei kažko nežinai, nerandi, kyla dvejonių – rašyk, klausk.

Jei pagelbėjau, būtinai pasidalink šiuo straipsniu su draugais. Idėjomis dalintis reikia, o geromis – būtina. 😀

Įkvėpimo ir šviesių minčių Tavo atradimuose. 😉

Dovanų naujienas sek Lempampuk FB sienoje: https://www.facebook.com/lempampuk

Daugiau šio blogo įrašų skaityk čia: https://lempampuk.com/blogas/

Komentarai

komentarai