Edgaras Freitakas ir Arnas Barišauskas. Varlytės.

Labas! Prisistatome dviese – esame Arnas Barišauskas ir Edgaras Freitakas (nuotraukoje). Gatvėje mus pažinti nesunku, nes visada dėvime linksmus, nuotaikingus, bet kartu ir elegantiškus aksesuarus – išskirtines varlytes.

Gal seniai, gal neseniai, viso labo prieš kelis metus gimė mūsų dabartinės veiklos idėja. Viskas prasidėjo nuo paprasčiausio poreikio. Ieškojome varlytės, tačiau be įprastinių klasikinių juodų ir baltų, taip nieko ir neradome, o labai jau norėjosi originalumo. Pasitarėm vienas su kitu, ir į klausimą „ar bandom“ vienbalsiai atsakėme „taip“. Prasidėjo audinių ir siuvėjų paieška, viskas augo ir štai prašau – užaugome iki „Precizus“. Kodėl būtent šis žodis yra mūsų darbo veidrodis? Siekiame, kad kiekvienas žingsnis, nuo pačios idėjos iki varlytės pateikimo klientui būtų gerai apgalvotas ir išvystytas, o pats darbas būtų kruopštus ir kokybiškas. Tai tarsi mūsų darbo šūkis. Taip pat, kurdami siekiame pagaminti tokias varlytes, kad jos patiktų ir mums, ir dar labiau klientams. Patenkintas klientas – dosniausias užmokestis.

Konkretaus įkvėpimo šaltinio neturime, tačiau jo semiamės iš visos aplinkos. Dažnai pamatę kokį įdomų mados akcentą žurnaluose, pabandome perkelti jį į varlytę. Atsakingai ieškome gražių audinių ir galvojame, kaip jie tiktų varlytės įgyvendinimui, nes dažnai dailus audinys anaiptol nereiškia, kad toks bus ir pagamintas aksesuaras.

Vyriški aksesuarai varlytės – mūsų hobis, tarsi „popamokinė“ veikla. Nors ateityje neplanuojame atsiduoti vien jam, tačiau branginame šią veiklą ir skiriame jai nemažai savo laiko. Turime labai raiškią viziją ateičiai. Norėtume, kad visus reikalingus vyriškus aksesuarus (varlytes, kaklaraiščius, sąsagas ir pan.) būtų galima įsigyti vienoje vietoje. Šiuo metu, deja, apskritai šių aksesuarų gausa nedžiugina – labai sunku rasti kažką originalaus.

Komentarai

komentarai