Edvinas Zelvaras. Interjero detalės iš medžio.

Laba diena. Susipažinkime, – esu Edvinas Zelvaras. Nuoširdžiai manau, kad mane kur kas geriau apibūdintų artimieji, bet ryžtuosi papasakoti Tau apie savo kūrybinį kelią pats…

Mano, kaip interjero detalių kūrėjo, gyvenimas prasidėjo maždaug prieš trejus metus. Nerasdamas to, ko labai norėjau, meistrauti ėmiausi pats. Pirmieji vertintojai – šeima ir draugai. Jiems labai patiko tai, ką dariau. Tada  pradėjo plaukti įvairūs panašių daiktų prašymai iš draugų – tokia buvo pradžia.

Kaip seniau, taip ir dabar, kurdamas vadovaujuosi trimis vertybėmis, tarsi trikampio kampais sujungiančiomis viską į darnią visumą. Tai medžiagų natūralumas, darbų išskirtinumas ir patogumas. Man pačiam labai svarbu išgrynintos idėjos. Kartais, ieškodamas tinkamų sprendimų idėjos įgyvendinimui,  galiu užtrukti net kelis mėnesius. Bet dėl to rezultatai niekada ir nenuvilia.

Interjero detalių kūrimas nėra mano pagrindinė veikla, tačiau tam skiriu beveik visą savo laisvalaikį. Žinoma, tiek, kiek leidžia mano šeima. Kūryboje visada išbandau ką nors naujo, bet mano arkliukas – medžio darbai. Todėl mano kūrybos pagrindas –  interjero detalės iš medžio. Čia nuolat tobulinu savo įgūdžius.

Gyvenime nesistengiu vadovautis taisyklėmis ir nurodymais, tiesiog gyvenu taip, kaip man patinka.  Dėl to ir ateitis man – staigmena. Tiesiog palieku viską natūraliai tėkmei. Žinau tik vieną:  kūrybinė veikla, interjero detalių iš medžio gamyba, man išties labai svarbi. Jei reikėtų, dėl jos galėčiau paaukoti ir dar daugiau savo brangaus laiko.

Komentarai

komentarai