Gražina Paškevičienė. Rankų darbo atvirukai.

Tiesiog labas. Aš – Gražina. Talentą ir polinkį į meno kryptį paveldėjau iš mamos, todėl visuomet klausiu jos nuomonės darydama ir tobulindama darbus.

Kurį laiką lankiau įvairius floristikos kursus bei seminarus, tad floristės patirtis atsispindi ir mano darbuose. Tačiau  kūryba šiuo metu virsta mano pagrindiniu užsiėmimu,nes vis daugiau tam atsiranda laiko.

Prieš keletą metų, dėka draugės, atradau naują hobį – rankų darbo atvirukai. Rankų darbo kūriniai visada man buvo ir yra ”kažkas tokio”, juk tiek juose meilės ir širdies įdėta. O būtent dovanodami žmogui atvirutę, joje išsakome gražiausius palinkėjimus, todėl man labai norėjosi kiekvieną atviruką paversti ypatingu – kad tie žodžiai eitų iš širdies į širdį.  Tapau atvirukų kūrėja. Kiekvienas kūrinėlis yra vis su kitokia istorija, vis kitais jausmais kurtas, nes tai – rankų darbo atvirukai. Pats gėlių perkėlimo į popierinį variantą procesas man yra pabėgimas nuo rūpesčių ir rutinos. Tai išpildo mano gyvenimo moto – prefekcionizmas, sodas, gamta, gėlės. Aš ilsiuosi savo idėjų apsuptyje. Ir tai matosi teigiamoje mano kūrinių pirkėjų bei gerbėjų reakcijoje.

Komentarai

komentarai