Greta Šakinskienė. Tapukai ir aksesuarai.

„Kūryba neturi ribų!“ – tuo tikiu ir gyvenu, tokie ir mano darbai: išskirtiniai, neturintys barjerų.

Kūrybiniais darbais užsiimu nuo vaikystės, tad sukaupiau ne mažą patirtį. Darbai, kuriuos darau dabar, yra įkvėpti pačios šilčiausios patirties – motinystės. Numezgiau savo dukrytei vilnonius tapukus ir papuošiau juos lengvučiais drugeliais. Kadangi tapukai labai patiko visiems aplinkui, supratau, kad galiu pasidalinti savo šiluma ir su kitais. Pavasariniai drugeliai vėliau įsikūrė ar virto ir kitais aksesuarais.

Visi mano darbai yra atlikti labai smulkmeniškai, kruopščiai ir didžiuojasi kokybe. Jaučiu neapsakomą malonumą kuriant, todėl sukurti aksesuarai ir tapukai yra pilni meilės bei jaukumo, – artimi kiekvienam, juos įsigyjančiam. Esu tvirtai įsitikinusi, kad rankdarbiai turi savo energiją ir jausmą, kurį perteikia žmogui, atkeliaudami į jo rankas. Aš stengiuosi perduoti savo darbais visa, kas geriausia.

Laisvė – labai svarbi vertybė kuriant. Gal todėl taip mėgstu vaizduoti drugelius. Tikiu tuo, ką darau ir kiekvieną rankdarbį gaminu it sau. Kiekvienas iškeliaujantis darbas, išsineša ir dalelę manęs ir visą tą meilę, šilumą perduoda pirkėjui.

Komentarai

komentarai