Jolanta Pilat-Pašilienė. Papuošalai.

„Kūryba man – gyvenimas, o gyvenimas – kūryba“ – niekada negalėjau pasakyti, kad mano kūrybinė veikla yra darbas. Tai didžiulis malonumas kasdienai, tai ieškojimas ir tobulėjimas: techninis bei dvasinis. Kūrybos labirintuose sukuosi dar nuo vaikystės, tačiau tiesų kelią jame atradau maždaug prieš penkerius metus. Natūraliai pajutau potraukį kurti ir dabar be kūrybos neįsivaizduoju savo kasdienybės. Tiesiog privalau padovanoti sau bent valandėlę šios palaimos kiekvieną dieną, kad ilgainiui sukauptą laimę galėčiau perduoti klientams.

Darbuose svarbiausia atvirumas ir nuoširdumas. Visą save palieku kūryboje, it dovaną į darbus sudedu savo teigiamas mintis, meilę, šilumą ir rūpestį. Rankų darbo kūriniuose, klientai visad gali jausti žmogų, kuris juos pagamino.

Mano papuošalai moterims ir merginoms, kurios pasižymi drąsa ir įžvalga šiame moderniame pasaulyje. Darbai įgauna reikšmę tada, kai juos pasirenka klientas. Tik tada papuošalai iš tikro ateina į gyvenimą. Man svarbus artimųjų palaikymas, o didžiausia padėka už darbą – kūrinį įsigijusio žmogaus pasitenkinimas.

Komentarai

komentarai