Monika Kasiulytė-Bobyliova‏. Aksomo aksesuarai.

„Mano kūrybos ir sėkmės mūza – esi Tu!“ – tokiu principu vadovaujasi mano papuošalai bei aksomo aksesuarai, skatinantys kūrybiškumą. Pasipuošk sėkmės formule.

Mano kūrybinės veiklos kelias itin ilgas, prasidėjęs dar vaikystėje, kai būdama maža mergaite, siekiau kuo dailiau papuošti savo lėles. Vis tobulinau savo įgūdžius ir dabartinius aksesuarus, drabužius, papuošalus kuriu jau daugiau nei 15 metų. Po ilgų paieškų, pati atradau ir tobulinau dabartinę papuošalų gamybos techniką, tad klientas, įsigijęs mano darbą, kartu gauna ilgametę patirtį ir neabejotiną unikalumą. Kuriant savo dėmesį skiriu net mažiausioms detalėms, nevaržau kūrybinės laisvės, tačiau manau, kad atliekant darbą, svarbu jausti bendrą harmoniją, spalvas ir derinius. Kūryba taip pat reikalauja savo amato išmanymo.

Mano darbuose, kaip pagrindinės vertybės, atsispindi komfortas ir meilė. Aksomas, trikotažas – tos medžiagos, kurios švelniai priglunda prie kūno, šildo, sukuria jaukumo ir patogumo jausmą. Siekiu, kad mano papuošalus dėvėti būtų malonu ir niekada nesinorėtų su jais skirtis, asmenybė jaustųsi išskirtine ir šiuolaikiška. Štai tokie tie aksomo aksesuarai.

Komentarai

komentarai