• Vellvetti apyrankė 2in1 „Mascarade Adagio“

Vellvetti apyrankė 2in1 „Mascarade Adagio“

€ 29.85

Spalvų šokio sūkury, išlik tokia pati žavi.

Dovanos idėja įsimintinai gyvenimo akimirkai.

Tai gali būti apyrankė arba plaukų aksesuaras.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Aksominė apyrankė – dovanos idėja, kai norisi nustebinti ir pradžiuginti išskirtine dovana. Aksominis trikotažas užburia savo švelnumu ir minkštumu. Užsidėjus nesinori nusiimti. Visada labai smagu dovanoti dovanas, kurios pavergia iš karto. Būtent tokie yra Vellvetti kolekcijos papuošalai. Be to, šios kolekcijos papuošalai tikri transformeriai – apyrankes, prireikus galima panaudoti kaip plaukų gumelę, o kaklo papuošalus – ir kaip galvajuostę, ir, kaip dekoratyvinį juosmens diržą, nes papuošalai elastingi.

Aksominė apyrankė  gali būti supakuota kaip dovana. Dovanos supakavimo kaina + €5  papildomai.  Į pakuotę įeina: kūrinio pasas, elegantiškas laiškas (sveikinimas), aksominis pagrindas, papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dėžutė su įmaute. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Priimami individualūs užsakymai.

Fotografija: Akvilina Morkūnaitė

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Monika Kasiulytė-Bobyliova‏

Tipas

Papuošalai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Vellvetti apyrankė 2in1 „Mascarade Adagio“”