TIRPI ARBATA “MEŠKUTIS” 2vnt.

 1.05

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Arbata svečiams – tirpi, švelnaus imbiero-citrinos skonio, meškučio formos arbata, kurią dažniausiai užsako kaip mini dovanėlę svečiams krikštynoms, vestuvėms ar asmeninėms šventėms. Arbata ne tik gražiai atrodo, bet yra malonaus ir švelnaus skonio, todėl patinka įvairaus amžiaus vartotojui. Puikus būdas nustebinti ir atsidėkoti Jūsų šventės svečiams, kad buvo kartu, Jums tokią svarbią akimirką. Meškučiai po 2 vnt supakuoti į celofanininį paketą, perrišti kaspinu ir paruošti dovanojimui.

Į 200 -300 ml puodelį dedami 2 meškučiai, todėl šioje pakuotėje esančių 2 tirpių arbatos meškučių  užteks 1 gardžios arbatos puodeliams.

Individualus užrašas etiketėje (rišamoje prie arbatos dėžutės) kuriamas tik užsakius ne mažiau nei 10 vnt arbatos dėžučių. Bendriniai užrašai, kuriuos turime jau pagamintus irkuriuos užrišime, užsakius mažesnį dėžučių kiekįbūtų tokie:

1.“Ačiū”2.“Smagių akimirkų” 3. etiketė be jokio užrašo (galimybė pačiam įrašyt pageidaujamą tekstą)

Jei nori užsakyti tirpią arbatą “Meškutis”(2vnt),  atlik pirkimą:
  • nurodyk pageidaujamą arbatos dėžučių pakelių;
  • įsidėk į krepšelį;
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
  •              1) tekstą, kuris turi būti įrašytas etiketėje
  •              2) datą, kada reikia dovanėlių.
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Individualus užsakymas atliekamas per 2-4 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Dėžutės matmenys: aukštis/dugnelio skersmuo/tūris~cm/ cm/.

Tirpios arbatos “Meškutis” sudedamosios dalys: cukrus, gliukozės sirupas, vanduo, želatina, koncentratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, imbiero ir citrinų kvapiosios medžiagos, baltosios arbatos ekstraktas, dažnio dygmino ekstraktas, glazūra: karnaubo vaškas, žaliųjų vynuogių sulčių koncentratas, abrikosų sulčių koncentratas, kriaušių sulčių koncentratas.

Energetinė vertė 100g: 1480kj/348 kcal, riebalų < 0.5g, iš jų sočiųjų rūgščių 0.2g, angliavandenių 80g, iš jų cukrus 72g, baltymų 4.9g, druskos 0.07g.

Vartojimo būdas: 2 arbatos ,,Meškutis” vienetus (4-5g/vnt) užpilti 200 -250 ml verdančio vandens ir maišyti, kol ištirps. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Geriausia iki 2020.03.31

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Tipas

Skanios dovanos