View cart “Atvirukas “Pasaulis kitaip”” pridėtas į Jūsų krepšelį.

TIRPI ARBATA “MEŠKUTIS” 2vnt.

 1.05

 • Tirpi arbata aviečių ir vanilės skonio
 • Tirpi arbata cinamono ir apelsinų skonio
 • Tirpi arbata citrinos ir imbiero skonio
 • Tirpi arbata šeivamedžio ir rabarbaro skonio
Išvalyti
Pasidalinti produktu

Arbata svečiams – tirpi, švelnaus skonio, meškučio formos arbata, kurią dažniausiai užsako kaip mini dovanėlę svečiams krikštynoms, vestuvėms ar asmeninėms šventėms. Arbatos ne tik gražiai atrodo, bet yra malonaus ir švelnaus skonio, todėl patinka įvairaus amžiaus vartotojui. Puikus būdas nustebinti ir atsidėkoti Jūsų šventės svečiams, kad buvo kartu, Jums tokią svarbią akimirką. Meškučiai po 2 vnt supakuoti į celofanininį maišelį, perrišti kaspinu ir paruošti dovanojimui.

Į 200 -250 ml puodelį dedami 2 meškučiai, todėl šioje pakuotėje esančių 2 tirpių arbatos meškučių  užteks 1 gardžios arbatos puodeliui.

Individualus užrašas etiketėje (rišamoje prie arbatos dėžutės) kuriamas tik užsakius ne mažiau nei 10 vnt arbatos dėžučių. Bendriniai užrašai, kuriuos turime jau pagamintus irkuriuos užrišime, užsakius mažesnį dėžučių kiekįbūtų tokie:

1.“Ačiū”2.“Smagių akimirkų” 3. etiketė be jokio užrašo (galimybė pačiam įrašyt pageidaujamą tekstą)

Jei nori užsakyti tirpią arbatą “Meškutis”(2vnt),  atlik pirkimą:
 • pažymėk norimo skonio arbatą
 • nurodyk pageidaujamą arbatos  pakelių kiekį;
 • įsidėk į krepšelį;
 • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
 •              1) kokią etiketę rišti prie dovanėlės;
 •              2) datą, kada reikia dovanėlių.
 • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Individualus užsakymas atliekamas per 2-4 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Tirpi citrinos ir imbiero skonio arbata”Meškutis” sudedamosios dalys: cukrus, gliukozės sirupas, vanduo, želatina, koncentratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, imbiero ir citrinų kvapiosios medžiagos, baltosios arbatos ekstraktas, dažnio dygmino ekstraktas, glazūra: karnaubo vaškas, žaliųjų vynuogių sulčių koncentratas, abrikosų sulčių koncentratas, kriaušių sulčių koncentratas.

Energetinė vertė 100g: 1480kj/348 kcal, riebalų < 0.5g, iš jų sočiųjų rūgščių 0.2g, angliavandenių 80g, iš jų cukrus 72g, baltymų 4.9g, druskos 0.07g.

Vartojimo būdas: 2 arbatos ,,Meškutis” vienetus (4-5g/vnt) užpilti 200 -250 ml verdančio vandens ir maišyti, kol ištirps. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Geriausia iki 2020.03.31

 Tirpi šeivamedžio ir rabarbarų skonio arbata “Meškiukas”

Sudedamosios dalys: cukrus, gliukozės sirupas, vanduo, želatina, koncentruotos baltųjų vynuogių sultys, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, baltosios arbatos ekstraktas, daugalų dažantys ekstraktai (ridikėlių, saldžiųjų bulvių, vyšnių, obuolių), glazūra: karnaubo vaškas, vaisių koncentratas, obuolių sulčių koncentratas, koncentruotos abrikosų ir kriaušių sultys.

Energetinė vertė 100g: 1500kj/352 kcal, riebalų < 0.5g, iš jų sočiųjų rūgščių 0.2g, angliavandeniai 82g, iš jų cukrus 72g, baltymų 5g, druskos 0.07g.

Vartojimo būdas: 2 arbatos ,,Meškutis” vienetus (4-5g/vnt) užpilti 200 -250 ml verdančio vandens ir maišyti, kol ištirps. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Geriausia iki 2020.01.01

Tirpi cinamono ir apelsinų skonio arbata “Meškiukas”

Sudedamosios dalys: cukrus, gliukozės sirupas, vanduo, želatina, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, cinamono ir apelsinų kvapiosios medžiagos, baltosios arbatos ekstraktas, juodųjų morkų, ciberžolės ekstraktai, glazūra: karnaubo vaškas, žaliųjų vynuogių sulčių koncentratas, vaisių sulčių koncentratas, obuolių sulčių koncentratas, abrikosų sulčių koncentratas.

Energetinė vertė 100g: 1480 kj/348 kcal, riebalų < 0.5g, iš jų sočiųjų rūgščių 0.3g, angliavandeniai 80g, iš jų cukrus 72g, baltymų 4,9g, druskos 0.07g.

Vartojimo būdas: 2 arbatos ,,Meškutis” vienetus (4-5g/vnt) užpilti 200 -250 ml verdančio vandens ir maišyti, kol ištirps. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Geriausia iki 2020.03.31

Tirpi aviečių ir vanilės skonio arbata “Meškiukas”

Sudedamosios dalys: cukrus, gliukozės sirupas, vanduo, želatina, koncentruotos baltųjų vynuogių sultys, citrinų rūgštis, baltosios arbatos ekstraktas, augaliniai eksraktai (šeivamedžio), kvapiosios medžiagos, galzūra: karnaubo vaškas, vaisių koncentratas:  koncentratos, obuolių,  abrikosų ir kriaušių sultys.

Energetinė vertė 100g: 1500 kj/352 kcal, riebalų < 0.5g, iš jų sočiųjų rūgščių 0.2g, angliavandeniai 82g, iš jų cukrus 72g, baltymų 5g, druskos 0.07g.

Vartojimo būdas: 2 arbatos ,,Meškutis” vienetus (4-5g/vnt) užpilti 200 -250 ml verdančio vandens ir maišyti, kol ištirps. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Geriausia iki 2020.08.01

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Tipas

Skanios dovanos