Aromatinės žvakės

 35.00

Indelio talpa – 240 ml.
Degimo laikas ~ 50 h

Turimi kvapai: “Spanguolė”, “Žiemos prieskoniai”, “Aksominė orchidėja”.

Daugiau informacijos rasite žemiau, produkto aprašyme.

  • Pilkas indas "Aksominė orchidėja"
  • Pilkas indas "Žiemos prieskoniai"
Išvalyti

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Aromatinės žvakės, ypatingai kvepiančios, supilstytos į stilingus indus – vyriškų rankų darbo. Labai draugiškas ir aktyvus kūrėjas Alius, vyras, kuriantis nepaprastas namų detales – žvakes ir kvapus.

Žvakės gaminamos tik iš natūralaus, ekologiško augalinio sojų pupelių vaško. Vaškas degdamas neišskiria toksinių medžiagų, lydosi žemesnėje temperatūroje, lengvai nusivalo išsipylus. Naudojamos medvilninės dagtys, kurių sudėtyje nėra cinko ir švino. Stiklinis indelis sudegus žvakei puikiai tiks naudoti buityje, tiesiog nulupkite lipduką, išplaukite/išvalykite indą nuo vaško likučių ir dėkite ką norite.

Aromatinės žvakės jau supakuotos į dėžutę. Dėžutės matmenys:

Turimi kvapai:

  • “Spanguolė” (raudonas indas).  Tai putojantis vaisių kokteilis iš prinokusių spanguolių, aviečių ir persikų. Švelniai juntamas cinamonas, jazminas ir rožė. Tai nuostabus šventinis aromatas.
  • “Žiemos prieskoniai” (pilkas indas)  – tai šventė kiekvieno namuose, ore jausite cinamono, kardamono, citrusinių vaisių kvapų natas. 
  • “Aksominė orchidėja” (pilkas indas) – tai rytietiškas gėlių aromatas, persipinantis su vėsių citrusinių vaisių kvapų natomis, lengvai užuosite romo, medaus kvapų užuomazgas.
Jei nori užsisakyti ypatingai kvepiančią aromatinę žvakę, atlik jos pirkimą:
  • pasirink norimos žvakės ikonėlę
  • įsidėk į krepšelį
  • krepšelyje užpildyk pirkimo formą
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Turimas aromatines žvakes  išsiųsime 1-3 darbo dienų bėgyje,  jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Individualus užsakymas atliekamas per 4-5 dienas, nuo mokėjimo gavimo (jei neturime susidariusios užsakymų eilės). Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo taip pat rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Alius Verumbickas

Tipas

Interjeras, Kalėdoms