Asmeninė užrašinė

 16.50

Užrašinės matmenys: 15cm x 20cm.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Asmeninė užrašinė – pozityvioms mintims ir ateities planams užrašyti. Tai gali tapti puikiu dovanos variantu draugei, kuri vis neranda TINKAMO laiko, kolegei keičiančiai darbovietę ar pradedančiai dirbti prie naujo projekto (jai prireiks įkvėpimo), sesei, kuriai patinka planuoti savo laiką ir darbus, mamai, jei ji užima atsakingas pareigas, bet kartais pritrūksta pozityvo, mokytojai, nes ji be užrašinės, kaip be rankų. Užrašinės viršelį sukursime su tavo pageidaujamu tekstu ir pageidaujamo dizaino.

Jei nori užsakyti  asmeninę užrašinę, atlik jos pirkimą:

  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5.00″, jei nori gauti knygą supakuotą kaip dovaną. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
  •             1) kas turi būti užrašyta ant viršelio
  •             2) kokio dizaino (spalvų, raštų, gėlių ir pan.) pageidauji
  •             3) kada reikia dovanos;
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Turima užrašinė bus išsiųsta 1-3 dienų bėgyje. Individualus užsakymas bus įvykdytas po 6-7 darbo dienų. Dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Užrašinė gali būti išskirtinai supakuota. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  pakavimo popierius (popieriaus drožlės), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.  

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Aurelija Lietuvininkienė

Tipas

Aksesuarai, Knyga