Baltas angelas

 22.40

Klausaus ką šneka angelas balse

aš nieko negirdžiu galbūt tik vėją

bet viskas tą sekundę nuskaidrėja

ir tampa man gyvenimo prasme.  /Poetas Aidas Marčėnas/

Balto angelo matmenys: dydis ~ 16 cm, svoris – 50 g.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Baltas angelas – simbolis, reiškiantis nemirtingumą, dorybę, nekaltybę, meilę, gerumą ir dangišką prigimtį. Angelai – mūsų gyvenimo palydovai, todėl, kaip dovanos idėja – simbolis, tinka daugumai švenčių: krikštynų proga krikšto tėvams, vestuvių proga tėveliams ar jauniesiems, kūdikio besilaukiančiai šeimai ar Šv. Kalėdoms ar Valentino proga.

Baltas angelas gali būti išskirtinai supakuotas.  Angelo, kaip dovanos supakavimo kaina +€5 papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti. 

Prieš dedant angeliuką į krepšelį varnele pažymėk sakinį dėl dovanos supakavimo. Jei dovanos pakavimo nepageidauji, tiesiog atlik  gražuolio angelėlio pirkimą:

  • nurodyk pageidaujamą prekės kiekį
  • įsidėk į krepšelį
  • krepšelyje užpildyk pirkimo formą
  • apmokėk
  • Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo,  jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Balto angelo matmenys: dydis ~ 16 cm, svoris – 50 g.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

 

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Adelė Poželaitė

Tipas

Interjeras

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Baltas angelas”