BIČIŲ produktų rinkinys “SVEIKS” / NETURIME

 15.50

Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis/plotis/aukštis – 16 cm x 11 cm x 5 cm

Rinkinį sudaro: 3 mini medaus indeliai  (30 g) su skirtingais skoniais, 1 mėgintuvėlis (19 ml) su žiedadulkėmis, 1 mėgintuvėlis (19 ml) bičių duonelės, 4 bičių vaško žvakės (14 cm ilgio), 1 medinė žvakidė. 

  • Su avietės, pipirmėtes ir šokolado skonio medumi
  • Su imbiero-citrinos, spanguolių ir šaltalankių skonio medumi
  • Su svarainių, juod.serbentų ir šermukšnių skonio medumi
Išvalyti
Pasidalinti produktu

Bičių produktų rinkinys sudarytas iš 3 mini medaus su skoniu indelių, 1 mėgintuvėlio bičių duonelės, 1 mėgintuvėlio žiedadulkių, 4 bičių vaško žvakių ir 1 medinės žvakidės. Skani, jauki ir labai vertinga sveikatos profilaktikai dovana. Medus rinkinyje – praturintas liofilizituotomis (džiovinimas šaltyje išsaugant visas maistines produkoto savybes) įvairiausių skonių uogomis bei vaisiais, todėl jis tampa dar vertingesniu savo maistinėmis savybėmis. O ir medaus skonių pasirinkimas toks platus, kad bus nesunku įtikti net išrankiausiams raugautojui.  Rinktis gali ne iš 9 skonių.  Be to į rinkinį įeina  po indelį žiedadulkių ir indelį bičių duonelės. Bus puiki proga išbandyti naujus skonių potyrius tiems, kas dar nėra ragavęs šių nuostabių ir labai vertingų produktų.

Žiedadulkes ir bičių duoną gydymui ir profilaktikai įprasta naudoti nuo seno – pastebėta, kad žiedadulkės reguliuoja žarnyno veiklą ir padeda sutvarkyti įvairiausius žarnyno funkcinius sutrikimus. Taip pat žiedadulkėmis dažnai gydomi lėtiniai kepenų ir tulžies pūslės uždegimai. Turėti omenyje vertėtų ir tai, kad organizmas medžiagas iš bičių duonos pasisavina daug geriau negu medžiagas iš grynų žiedadulkių. Be to, bičių duona gali būti ir puikus delikatesas!

Įdomu, kad žiedadulkės ir bičių duona pagerins ne tik fizinę, bet ir psichologinę būklę – gydytojai bandydami gydymus žiedadulkėmis ir bičių duona pasiekė ypač gerų rezultatų kovojant prieš įvairias nervines depresijas, kilmakterines neurozes (šaltąjam ir tamsiąjam sezonui tai ypač aktualu).

Rinkinį sudaro: 3 mini medaus indeliai  (30 g) su skirtingais skoniais, 1 mėgintuvėlis (19 ml) su žiedadulkėmis, 1 mėgintuvėlis (19 ml) bičių duonelės, 4 bičių vaško žvakės (14 cm ilgio), 1 medinė žvakidė. 

Bičių produktų rinkinys supakuotas į dėžutę. Į pakuotę įeina:  popieriaus drožlės, šilko popierius, dovanos dėžutė, pakavimo virvelė (ja perrišama dovana), dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis/plotis/aukštis – 16 cm x 11 cm x 5 cm

Jei nori užsakyti šį skanios dovanos rinkinį, atlik jo pirkimą:
  • nurodyk pageidaujamą rinkinukų kiekį (jei reikia daugiau nei vieno);
  • įsidėk į krepšelį;
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk datą, kada reikia dovanos.
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas išsiunčiamas 2-3 darbo dienų bėgyje, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Individualus užsakymas atliekamas per 2-4 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com

Medaus skonių pasirinkimas čia .

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Ignas Jackevičius, Žana Rastonytė

Tipas

Skanios dovanos