SPA rinkinys A´ROMA (dovanos dėžutėje)/NETURIME

 23.69

Lai visas kūnas pasineria į dangišką būseną ir patiria dangiškų atsipalaidavimo akimirkų. Aromatai, užkerėsiantys Jūsų jausmus savo viliojančia įvairove.

SPA rinkinį sudaro:Rankšluostis: 50 x 100 cm, sudėtis – 100% medvilnė; muilas 250g.; kolbelės su jūrų druskomis bei žiedlapiais (2vnt) 60ml. Dovanos dėžės matmenys: 30 x 13 x 11 cm.

Neturime

Pasidalinti produktu

Dovana mamoms – supakuota ir paruošta dovanojimui. Komplektą sudaro: siuvinėtas rankšluostis, kruopščiai paruoštos, rankų darbo, aromatinės vonios druskos su žiedlapiais (viena – citrusų, kita – eukaliptų) ir egzotiškai kvepiantis muilas iš Italijos “Nesti Dante” kolekcijos. Muilas kiekvieną kartą bus pakuojamas vis kitoks, iš turimos “Nesti Dante” linijos.  Ši dovana ne tik graži, bet ir praktiška, kitaip sakant – asmeninis SPA mamai. Prabangų dovanos kvapą garantuojame.

Rankšluosčio matmenys: 50 x 100 cm, sudėtis – 100% medvilnė; muilo svoris 250g;  1 kolbelės tūris – 60ml. Dovanos dėžės matmenys: 30 x 13 x 11 cm.

Jei nori užsakyti komplektą, atlik jo pirkimą:

  • įsidėk į krepšelį;
  • užpildyk pirkimo formą;
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” surašyk:
  •                 datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Individulaus užsakymas atliekamas 4-5 darbo dienų bėgyje, nuo mokėjimo gavimo. Turimą komplektą su užrašu “Mamai” išsiųsime per 1-2 darbo dienas.  Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Dovana mamoms jau išskirtinai supakuota. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo puošiama dovana), medinis užrašas ant dėžutės, dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Tipas

Dovanų rinkiniai, Grožis

Kūrėjas

Žana Rastonytė