Dekoracija lempukas “Mokytojai/Auklėtojai”

 40.00

Lempukai pristatomi TIK per  kurjerius.

SVARBU! Pristatymo metu įskilę, sudaužyti lempukai nemokamai (mokamos siuntinio grąžinimo išlaidos paštu ~€1) tvarkomi tik tuo atveju, jei buvo užsakyti su dovanos pakuoteBe dovanos pakuotės užsakyti ir transportavimo metu įskilę, sudužę lempukai netenka garantinio aptarnavimo statuso ir jų tvarkymas kainuoja €3 papildomai + siuntimo išlaidos.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Dovana mokytojai – dekoracija lempukas, kuri gali būti užsakyta su pageidaujamu užrašu ar kitokios spalvos kaspinėliu. Lempuką su turimu užrašu (“Reikia didelės (širdies simobolis) išmokyti mažus protus”) pagaminsime ir išsiųsime per 2-3 dienas ( jei neturime susidariusios užsakymų eilės). Individualaus užrašo gamyba užtruks 7-8 dienas). Norint užsakyti lempuką su asmeniniu užrašu, užsakymą reikia atlikti mažiausiai 10 darbo dienų iki reikiamos datos.

Jei nori įsigyti lempuką mokytojai/auklėtojai, atlik jo pirkimą:

  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” surašyk:
  •                 norimą užrašą po lempuku (jei pageidaujate asmeninio užrašo ir yra pakankamai laiko Jūsų užrašui pagaminti)
  •                 nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas atliekamas per 2-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Individualus užsakymas atliekamas per 10 darbo dienų. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Dovana mokytojai (lempukas) gali būti išskirtinai supakuotas.  Dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Daugiau lempukų, kaip dekoracijų idėjų gali peržiūrėti skyriuje “Lempukai”

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Tipas

Lempukai