Foto lentelė

 18.00

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Foto lentelė – puiki dovanos idėja, kuri tiks įvairiausiomis progomis (krikštynų ar vestuvių šventei, gimtadieniui, Tėvo ar Mamos dienai). Foto ant medžio, tai naujai atgyjanti fotografija. Kai paprasta fotografija nebeteikia džiaugsmo, leisk mums pasirūpinti kitokiu jos įvaizdžiu. Tavo norimą tekstą ir nuotrauką perkelsime ant medinės lentelės. Lentelės dydis ~ 12 x 35 cm.

Jei nori užsakyti foto ant medžio, atlik jos pirkimą:

  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” nurodyk datą, kada reikia dovanos;
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)
  • Po apmokėjimo nuotrauką ir tekstą siųsk el.paštu  zana@lempampuk.com 
 Užsakymas  atliekamas per 5-6 darbo dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Foto lentelė gali būti išskirtinai supakuota. Dovanos supakavimo kaina + €5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo aksesuarai, atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dėžutė ir pakavimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Judita Lindaitė

Tipas

Interjeras