Levandų hidrolatas

 8.75

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Grožio dovanos idėja – 100% natūralus levandų hidrolatas. Hidrolatas dar vadinamas gėlų vandeniu, hidrosoliu ir kt., tačiau tiksliausias jo pavadinimas būtų distiliuotas eterinis augalų vanduo, nes jis gaunamas įvairius augalus distiliuojant vandeniu arba garais. Augalai turi įvairių vertingų medžiagų, kurios garuoja vandens virimo ir/ar žemesnėje temperatūroje ir per augalus perlaidus vandens garus šie yra surankemai – taip hidrolatas prisodrinamas gerųjų augalų savybių: eterinių aliejų, organinių augalinių rugščių ir kt. ir išsaugomos jų gydomosios galios. Tai puikus ir visiškai natūralus odos valiklis, prausiklis, tonikas, kuris nuvalo, drėkina, ramina, gaivina ir tonizuoja odą.

Levandų hidrolatas naudojamas visų tipų odai. Puikiai tinka naudoti kaip vedo toniką prižiūrint sausą, riebią ar jautrią odą. Lėtina odos senėjimo procesus. Veikia raminančiai esant saulės nudegimams, niežėjimui ar vabzdžių įkandimams. Naudojamas plaukams – suteikia jiems žvilgesio ir drėgmės. Galima naudoti kaip veido ar kūno odos drėkiklį.

Naudojimas:

Valymui: sudrėkinti veidą hidrolatu ir nuvalyti vatos tamponu arba sudrėkinti vatos tamponą ir juo nuvalyti odą. Kol oda drėgna, patepkite ją natūraliu augaliniu šalto spaudimo aliejumi ar kremu. Ypač tinka, jei oda jautri vandentiekio vandeniui.

Gaivinimui, drėkinimui, tonizavimui: baigiant makiažo valymą, esant sausam ar karštam orui ir džiūstant odai, veidą ar kūną tiesiog papurkšti hidrolatu. Leisti nudžiūti, kad oda prisigertų augaluose esančių bioaktyvių medžiagų.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Edita Bucklė

Tipas

Grožis