Hidrolatai

 8.75

Turimi hidrolatai:

BALINIS AJERAS 1vnt,

ERŠKĖTROŽIŲ ŽIEDLAPIŲ 1vnt,

LEVANDŲ 2vnt,

CITRINŽOLĖS 1vnt.

100 ml talpos buteliukas.

  • Balinio ajero
  • Citrinžolės
  • Erškėtrožių
  • Levandų
Išvalyti

Dovanos pakavimas:

SKU: N/A Kategorija: Žymos: , ,
Pasidalinti produktu

Hidrolatai – grožio dovanos idėja.  100% natūralus  hidrolatas. Hidrolatas dar vadinamas gėlių vandeniu, hidrosoliu ir kt., tačiau tiksliausias jo pavadinimas būtų distiliuotas eterinis augalų vanduo, nes jis gaunamas įvairius augalus distiliuojant vandeniu arba garais. Augalai turi įvairių vertingų medžiagų, kurios garuoja vandens virimo ir/ar žemesnėje temperatūroje ir per augalus perlaidus vandens garus šie yra surankemai – taip hidrolatas prisodrinamas gerųjų augalų savybių: eterinių aliejų, organinių augalinių rugščių ir kt. ir išsaugomos jų gydomosios galios. Tai puikus ir visiškai natūralus odos valiklis, prausiklis, tonikas, kuris nuvalo, drėkina, ramina, gaivina ir tonizuoja odą.

Jei nori užsakyti hidrolatą,  atlik jo pirkimą:
  • nurodyk pageidaujamą buteliukų kiekį (jei reikia daugiau nei 1 hidrolato)
  • įsidėk į krepšelį;
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
  •             kurio hidrolato pageidauji (erškėtrožių, citrinžolės, medetkų ar ajero šaknies)
  •             datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas  išsiunčiams per 1-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo. Jei kyla klausimų ar neaiškumų rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Buteliuko matmenys: aukštis/dugnelio skersmuo/tūris~14 cm/4 cm/100 ml.

Hidrolatas gali būti supakuotas kaip dovana. Dovanos supakavimo kaina + €2,5  papildomai.  Į pakuotę įeina: papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius/popieriaus drožlės), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Turimi hidrolatai:

Erškėtrožių žiedlapių hidrolatas naudojamas visų tipų odai. Skatina ir stimuliuoja regeneracijos procesus odos ląstelėse, vienodina veido odą. Dėka atnaujinamųjų sąvybių apsaugo odą nuo senėjimo, atstato jos stangrumą ir elastingumą.

Citrinžolės hidrolatas – puiki priemonė riebios odos priežiūrai. Jį galima naudoti esabt išsiplėtusioms odos poroms, aknei, celiulitui. Gerina odos elastingumą, išsaugo drėgmę odoje, veikia dezodoruojančiai.

Medetkų hidrolatas tinka jautriai, sudirgusiai, užterštai. brandžiai odai. Medetkos odą puikai ramina, minkština, drėkina, gaivina, valo ir, bene svarbiausia, skatina regeneruotis.

Balinis ajeras nuo seniausių laikų naudojamas stiprinti silpnus plaukus, nuo ankstyvo plikimo ir įvairių odos bėrimų. Ajerų šaknų hidrolatas naudojams purškiant ant švarių plaukų šaknų ryte ir/arba vakare, nenuplauti.

Naudojimas:

Valymui: sudrėkinti veidą hidrolatu ir nuvalyti vatos tamponu arba sudrėkinti vatos tamponą ir juo nuvalyti odą. Kol oda drėgna, patepkite ją natūraliu augaliniu šalto spaudimo aliejumi ar kremu. Ypač tinka, jei oda jautri vandentiekio vandeniui.

Gaivinimui, drėkinimui, tonizavimui: baigiant makiažo valymą, esant sausam ar karštam orui ir džiūstant odai, veidą ar kūną tiesiog papurkšti hidrolatu. Leisti nudžiūti, kad oda prisigertų augaluose esančių bioaktyvių medžiagų.

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

 

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Edita Bucklė

Tipas

Grožis