Indelis keksiukas “Su vyšnaite”

 23.80

Grožis – tai atviras rekomendacinis laiškas, iš anksto užkariaujantis širdį. /A. Šopenhaueris/

Indelio keksiuko matmenys: aukštis ~ 11 cm, indelio skersmuo ~ 6,5 cm.

Neturime

Pasidalinti produktu

Indelis keksiukas “Su vyšnaite” – rankų darbo, dengtas glazūra, o uoga dengta ir tauriųjų metalų tirpalu, kuris suteikia spalvai intensyvumo ir auksinį žėrėjimą.    Draugei, mamai, jauniesiems, mokytojai… Universali dovana. Dovanok su karšto šokolado rinkiniu, ledais arba į vidų įdėk papuošalą ir keksiukas taps pačių brangiausių papuošalų dėžutė. Išskirtinio dizaino ir preciziškos gamybos indeliai – puiki dovanos idėja Tavo brangiam asmeniui.
Jei nori užsakyti indelį keksiuką “Su vyšnaite”, atlik jo pirkimą:

  • jei nori gauti supakuotą dovaną, nurodyk dovanos pakavimą (€5)
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad komplektas nukeliautų tiesiai dovanėlės gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųst.
  • apmokėk

Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Indelis keksiukas “Su vyšnaite” gali būti išskirtinai supakuotas. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius, atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti. 

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsime Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Dovilė Jančiauskienė

Tipas

Indai