Dekoruotas puodelis su šaukšteliu (TURIME VIETOJE)

 31.00

Nurodyta 1 puodelio su 1 šaukšteliu kaina.

Liko 2

Dovanos pakavimas:

Kategorija:
Pasidalinti produktu
Išskirtiniai puodeliai dekoruoti modelinu – rankų darbo dovanos idėja.  Ieškai gimtadienio, vardadienio dovanos ar kokia kitokia proga nori pradžiuginti artimą? Dekoruotas puodelio ir šaukštelio komplektas visada atras vietą kiekvieno namuose.
Iškeptas modelinas tampa tvirtas kaip akmuo, bet juo dekoruotų indų ar stalo įrankių nerekomenduojame plauti indaplovėse, nes didelis kartštis ir stipri srovė gali pažeisti smulkias detales ir suminkštinti pačią dekoraciją. Modelinas nebijo karšto ar šalto vandens, jei įrankius/indus plausite rankomis.
Jei nori užsisakyti dekoruotą puodelį su šaukšteliu, atlik jo pirkimą:
  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 komplekto
  • pažymėk dovanų pakavimą, jei nori puodelį su šaukšteliu gauti jau supakuotus kaip dovaną.
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymą  išsiųsime 1-3 darbo dienų bėgyje. Individualus užsakymas atliekamas per 4-5 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo taip pat rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Dekoruotas puodelis modelinu gali būti išskirtinai supakuotas. Dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.
Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai dovanėlių vestuvių svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Donata Udrė

Tipas

Indai, Indų ir stalo įrankių