TUK-TUK KALĖDOS (kakavos ir sausainio dovanėlė) / NETURIME

 8.50

Turėsime tik 30 vnt “TUK-TUK KALĖDOS” rinkinių.

Visi iš anksto užsakyti sausainiai (atlikus rinkinuko pirkimą) bus išsiųsti gruodžio  10-13 dienomis. Siuntinys gavėją pasieks 1-2 dienų bėgyje (išskyrus savaitgaliais)

Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis – 22 cm, plotis – 14 cm, aukštis – 4 cm

  Išvalyti
  Pasidalinti produktu

  Kakava Kaledoms ir sausainiai – rankų darbo dovanėlės idėja. Kakava – šiltos, jaukios ir gardžios, žiemos šventės atributas.  Klasika Kalėdinių dovanų asortimente, kai reikia mielos dovanėlės – smulkmenos, norint pradžiuginti savo draugus, kolegas ar artimuosius. Bet to, šią kakavą labai lengva paruošti: supilti visą turinį iš mėgintuvėlio į didesnį (250-300 ml) puodelį ir užpilus karštu vandeniu arba pienu, mėgautis gardžiu gėrimu. Su kakava esantis, rankomis dekoruotas sausainis – ne tik gražus, bet ir labai gardus. Kakavos gėrimas ir sausainiai jau supakuoti į dėžutę. Į pakuotę įeina:  popieriaus drožlės, šilko popierius, dovanos dėžutė, pakavimo juostelė (juo perrišama dovana), dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

  Jei nori užsakyti šį rinkinuką, atlik jo pirkimą:
  • nurodyk pageidaujamą rinkinukų kiekį (jei reikia daugiau nei vieno);
  • įsidėk į krepšelį;
  • suvesk duomenis
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

  Užsakymas bus išsiųstas gruodžio 10-13 dienomis. Dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

  Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis – 16 cm, plotis – 11 cm, aukštis – 5 cm

  Kakavos gėrimo sudėtis: cukraus pudra, kakava, pieno milteliai, druska, kukurūzų krakmolas, pabarstukai, zefyriukai.

   

  Sausainių sudedamosios dalys: Kvietiniai miltai (aukščiausios rūšies kvietiniai miltai), kiaušiniai, dirbtinis medus, cukrus, margarinas (augaliniai riebalai (palmių) ir aliejai (rapsų, kokosų), 80% vanduo, emulsikliai: riebalų rugščių mono ir digliceridai, lecitinas (rapsų), druska (0,2%) konservantas sorbo rūgštis, dažiklis beta karotinas, kvapioji medžiaga)

  Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

  Komentarai

  komentarai

  Kūrėjas

  UAB “Saldrita”, Žana Rastonytė

  Tipas

  Skanios dovanos