NEBETURIME / Kakavos gėrimo ir sausainių rinkinukas

 4.75

Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis – 16 cm, plotis – 11 cm, aukštis – 5 cm

Neturime

Pasidalinti produktu

Kakava Kaledoms ir sausainiai – rankų darbo dovanėlės idėja. Kakava – šiltos, jaukios ir gardžios, žiemos šventės atributas.  Klasika Kalėdinių dovanų asortimente, kai reikia mielos dovanėlės – smulkmenos, norint pradžiuginti savo draugus, kolegas ar artimuosius. Bet to, šią kakavą labai lengva paruošti: supilti visą turinį iš mėgintuvėlio į didesnį (250-300 ml) puodelį ir užpilus karštu vandeniu arba pienu, mėgautis gardžiu gėrimu. Rinkinuke esantys 6 sausainiai sausainiai – 3 skonių: meduolinis, meduolinis su druska ir imbierinis. Kakavos gėrimas ir sausainiai jau supakuoti į dėžutę. Į pakuotę įeina:  popieriaus drožlės, šilko popierius, dovanos dėžutė, pakavimo virvelė (juo perrišama dovana), dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei nori užsakyti šį rinkinuką, atlik jo pirkimą:
  • nurodyk pageidaujamą rinkinukų kiekį (jei reikia daugiau nei vieno);
  • įsidėk į krepšelį;
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
  •              1) datą, kada reikia dovanėlių.
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas išsiunčiamas 1-3 darbo dienų bėgyje, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis – 16 cm, plotis – 11 cm, aukštis – 5 cm

Kakavos gėrimo sudėtis: cukraus pudra, kakava, pieno milteliai, druska, kukurūzų krakmolas, pabarstukai, zefyriukai.

 

Sausainių sudedamosios dalys: Kvietiniai miltai (aukščiausios rūšies kvietiniai miltai), kiaušiniai, dirbtinis medus, cukrus, margarinas (augaliniai riebalai (palmių) ir aliejai (rapsų, kokosų), 80% vanduo, emulsikliai: riebalų rugščių mono ir digliceridai, lecitinas (rapsų), druska (0,2%) konservantas sorbo rūgštis, dažiklis beta karotinas, kvapioji medžiaga)

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

UAB “Saldrita”, Žana Rastonytė

Tipas

Skanios dovanos