Pakabukas “Geležinė ledi”

 19.00

Pakabuko matmenys: ilgis ~ 10cm, plotis  ~ 2cm. Grandinėlės ilgis: ~ 50cm.

Turime vietoje visu nuotraukose pateiktus pakabukus.

  • 1
  • 2
Išvalyti

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Kaklo pakabukas – rankų darbo dovanos idėja. Įdomus ir nekasdienis papuošalas tiks tiek kūrybingai, drąsiai menininkei, tiek išskirtinumo nebijančiai ofiso darbuotojai. Esant pageidavimui pakabuką “Geležinė ledi” galima sukurti individualiai, pagal moters foto (kad atitiktų plaukų, akių spalvą ir pan.)

Pakabuko matmenys: ilgis ~ 10cm, plotis  ~ 2cm. Grandinėlės ilgis: ~ 50cm.

Jei nori užsakyti kaklo pakabuka, atlik jo pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami atskirai. Vieneto kaina: € 5.00″, jei nori užsakyti kaklo pakubą supakuotą kaip dovana. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • krepšelyje užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” nurodyk datą, kada reikia dovanos, dovanos kiekį vienetais, bei numeriuką, kurio pakabuko nori
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas išsiunčiams per 1-3 darbo dienų bėgyje. Individualus užsakymas atliekamas per 3-5 darbo dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com  

Pakabukas ant kaklo gali būti supakuotos kaip dovana. Dovanos supakavimo kaina + €5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai dovanėlių vestuvių svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Donata Udrė

Tipas

Papuošalai