Rinkinys SUSIKURK MEDUOLĮ

 13.45

Rinkinuko dėžutės matmenys: 12 cm x  12 cm x  7 cm

Individualus užrašas ant arbatos buteliuko etiketės kuriamas jei  užsakoma ne mažiau nei 10 vnt rinkinukų. Detalesnė info žemiau aprašyme.

Rinkinyje supakuoti 6 sausainiai, jų svoris ~54 g  (+- 2 g).

  • Balta ir žalia spalvos su juoda arbata "Snaigė"
  • Geltona ir raudona spalvos su juoda arbata "Snaigė"
  • Mėlyna ir geltona spalvos su raudona arbata "Milžinų gėrimas""
  • Žalia ir raudona spalvos su žalia arbata "Žalios Kalėdos"
Išvalyti
Pasidalinti produktu

Kalėdiniai sausainiai, jaukiu kvapu pripildantys namus – neatsiejama kalėdinio laikotarpio dalis. Būtent kvapai mums sužadina prisiminimus ir emocijas, apie jaukiai praleistą laiką su po virtuvę besisukiojančia mama ar močiute, kuri kepa sausainius šventėms. Smagiausias dalykas būdavo sugalvoti, kaip puošime sausainius tais metais, kokių formų darysime, ar bus raižyti, ar su taškučiais ir t.t. ir pan. Va, tas kūrybos džiaugsmas ir noras pamyti tos kūrybos rezultatą dar ir šiandien vienodai jaudina, kad ir kokio amžiaus esi. Vaikai tai išgyvena dažnai, o suaugę vis rečiau beprisimena net koks tai jausmas. Tam ir sugalvojome rinkinį “Susikurk meduolį”. Dovanos idėja, kuri padeda suburti kolegas, draugus ar artimuosius prie puodelio kvapnios arbatos, prie bendro, smagaus užsiėmimo – pasidekoruoti meduolį. Kūryba įkvepia, pakilėja, užsuka sausainių kepimo maratoną (kai jų pritrūksta), nes kai padekoruoji vieną, antrą, trečią gardėsį, nebegali sustoti, su kiekvienu darbeliu pavyksta vis geriau ir geriau, o dar norisi pabandyti ir tokį ir anokį dekoravimo būdą, mitis veją mintį… ir tik po kurio laiko susivoki, kad viduje taip gera gera, šviesu šviesu, lyg grįžus į vaikystę… Kartais net Kalėdiniai sausainiai gali tapti mažyčiu akstinu pasidžiaugti. Taigi, ar turi kam dovanoti kūrybos džiaugsmą?

Rinkinį sudaro:  6 meduoliniai sausainiai, 1 mini arbatos buteliukas  (jo užteks 6-7 puodeliams arbatos) ir 2 spalvoto cukraus masės tūtelės ir instrukcija, kaip visu tuo gėriu naudotis.

Jei nori užsakyti Kalėdinių sausainių rinkinį:
  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1  rinkinio
  • įsidėk į krepšelį rinkinį su norimomis spalvomis
  • krepšelyje užpildyk pirkimo formą
  • laukelyje “Užsakymo pastabos”  įrašyk datą, kada reikia dovanos
  • apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)
Užsakymas išsiunčiamas 1-3 darbo dienų bėgyje, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Rinkinuko dėžutės matmenys: 12 cm x  12 cm x  7 cm

Sausainių sudedamosios dalys: Kvietiniai miltai (aukščiausios rūšies kvietiniai miltai), kiaušiniai, dirbtinis medus, cukrus, margarinas (augaliniai riebalai (palmių) ir aliejai (rapsų, kokosų), 80% vanduo, emulsikliai: riebalų rugščių mono ir digliceridai, lecitinas (rapsų), druska (0,2%) konservantas sorbo rūgštis, dažiklis beta karotinas, kvapioji medžiaga. Gamintojas: UAB “Saldrita”

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

 

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Tipas

Kalėdoms, Skanios dovanos