View cart “Lankelis plaukams “Lėlytė”” pridėtas į Jūsų krepšelį.

Kavos mėgėjai

 10.99

Vietoje įprastos gėlės, dovanok neįprastai “supakuotą” gėlę. Tokios smulkmenos-dovanos prireikia, kai norisi nustebinti moterį, mylinčią ne tik gėles, bet ir mėgstančią aromatingą kavą. Tinkančios progos: Kovo 8 d., Motinos diena, kolegės gimimo diena ir pan.

Dovanos pakavimas:

Kategorija:
Pasidalinti produktu

Dovanos idėja merginai, mamai, tetai, sesei ir pan. mėgstančiai kavą. Be to, kuri moteris nemėgsta gėlių? Todėl, kavos ir gėlės variantas mums pasirodė tobula, mini dovanos idėja, kavos mėgėjai. Jei patikėsi mums ir dovanos supakavimą, pasistengsime, kad ši dovana įsimintų ilgam. Supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė ar maišelis, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Gėles šiai dovanai parenkamos pagal Tavo pageidavimus. Mes rekomenduojame gėles su su saldainiais Ferrero Rocher.

Kavos pupelės BLACK COFFEE PROFESSIONAL DIAMOND – aukštos kokybės mišinys. Arabikos kavos pupelės, išskirtinės dėl skonių įvairovės – nuo tamsaus šokolado iki lengvo aštrumo ir puikiai subalansuoto rūgštumo su iškylančiu saldžiu, greipfruto kartumu poskoniu.

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškote dovanėlių vestuvių svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumėte nustebinti?

Susisiekite su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Tipas

Skanios dovanos

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Kavos mėgėjai”