Kvapnūs sojų vaško kubeliai (1 vnt)

 1.00

Nurodyta 1 vnt  kaina.

Turimi sojų vaško kubelių kvapai:

RUDENS VAISIAI – 23vnt.

ŠOKOLADAS IR APELSINAI – 24vnt.

ROMAS IR RAZINA – 24vnt.

FIGA – 24vnt.

 

Liko 70

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Kvapnūs vaško kubeliai tinka net Tavo išsirinktai dovanai kvėpinti. Jei mūsų puslapyje išsirinkai dovaną su dovanos pakuote, įsigyk ir kvapnų vaško kubelį į dovanos pakuotę (jei užsakant dovaną pažymėjai sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami KARTU”, tai į prie esamos dovanos įsidėjus į krepšelį ir kvapnų sojos vaško kubelį, jis bus supakuotas kartu su dovana). Nes gauti kvepiančia dovaną – tikras malonumas. Yra skirtingo aromato vaško kubelių, todėl gali pasirinkti Tau labiausiai patinkantį.  Jei kvapnius vaško kubelius perki sau, jais kvėpink spintą, indaują ar vonios kambarį, tereikia  formeles padėti į stalčių/spintelę ir keletą mėnesių džiaugsiesi maloniu aromatu. Jei nori nuostabų sojų vaško kubelių aromatą paskleisti po namus, gali jį kaitinti eteriniams aliejams skirtoje žvakidėje.

Turimi kvapai: rudens vaisiai, šokoladas ir apelsinai, romas ir razinos, figa.

Jei nori užsakyti aromaterapinius kvapukus atlik jų pirkimą:

  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 kvapuko
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • laukelyje “Užsakymo pastabos”  įrašyk kvapą, kokio pageidauji
  • apmokėk
Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje

Kvapnūs vaško kubeliai gali būti išskirtinai supakuoti. Dovanos supakavimo kaina + €2.5  papildomai.  Į dėžutę telpa 6-12 vnt kvapukų. Į dovanos pakuotę įeina: popierinė dėžutė, pakavimo aksesuarai (samanos, šilko popierius, atlasinis kaspinas) ir dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Tipas

Interjeras

Kūrėjas

Alius Verumbickas