Kvietimas, sveikinimas iš šokoladukų

 15.95

Kategorija:
Pasidalinti produktu

Kvietimas iš šokoladukų – maža, rankų darbo dovanėlės idėja būsiemiems krikštatėviams, ar būsimiem vestuvių šventės liudininkams, kaip pakvietimas, užimti atsakingas pareigas. Dėžutės viduje yra 10vnt. šokoladukų, ant kurių galima užrašyti bet kokį pageidaujamą tekstą, todėl dėžutė šokoladukų gali patapti ir sveikinimo atviruku (Velykų, Kalėdų, Valentino) proga arba padėkos dovanėle bet kokia proga.

Dėžutės matmenys: ilgis/plotis/aukštis  – 19 cm x 10 cm x 2 cm.

Jei nori užsakyti šokoladukų dėžutę su pageidaujmu užrašu, atlik jos pirkimą:
  • nurodyk pageidaujamą šokoladukų dėžučių kiekį (jei reikia daugiau nei vienos dėžutės);
  • įsidėk į krepšelį;
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
  •             1) kas turi būti užrašyta ant 10 šokoladukų.
  •             2) kas turi būti užrašyta ant dangtelio
  •             3) kokio dizaino (spalvų, raštų, gėlių ir pan.) pageidauji
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Individualus užsakymas atliekamas per 4-5 darbo dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com  Jei kyla dar kokių klausimų ar naiškumų,  rašyk asmeninę žinutę FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

ŠOKOLADUKŲ SUDEDAMOSIOS DALYS:

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai