Puodelio-šaukštelio komplektas “MAMYTEI”

€ 29.95

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Mamos dienai dovanos idėja – modelinu dekoruotas puodelio ir šaukštelio komplektas. Jį gali užsakyti su pageidaujamu raštu/piešiniu ir užraš. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba asmeninę žinutę FB Lempampuk sienoje savo pageidavimus:

  • Pageidaujami vardas/užrašas:
  • Pageidaujama spalvos
  • Pageidaujamas lipdinys/paveikslėlis (geriausia prisegti pageidaujamo paveikslėlio failą)
  • Pageidaujamas šaukštelio modelis: ar paprastas arbatinis, ar prailgintas “late” šaukštelis.
Individualus užsakymas atliekamas per 3-4 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Jei tinka esamas variantas nuotraukoje – įsidėk į krepšelį, užpildyk pirkimo info ir apmokėk.

Mamos dienai dovanos idėja gali būti supakuota kaip dovana. Supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Kristina Janulienė

Tipas

Dovanų komplektai, Indai, Stalo įrankiai