Maža aksominė užrašinė

 25.00

Užrašų knygelės matmenys: 10,8cm x 14cm.

  • Pelenų rožės sp. "Geriausias laikas Čia ir Dabar"
  • Pelenų rožės sp. “-Rytojau nėra! Aš tikrinau. Atsikeli ir vėl šiandiena..." Mikė Pūkuotukas"
  • Raudona "Geriausias laikas Čia ir Dabar"
Išvalyti
Pasidalinti produktu

Maža aksominė užrašinė – LAISVĖ mintims… MEILĖ tekstams ir raidėms. Taip ir norisi šią užrašų knygelę  bei surašyti visus gražiausius pasaulio žodžius. Dar labiau išskirtine šią užrašinę padaro asmeninis, graviruotas užrašas ant jos.   Tai puikius dovanos variantas rašymui neabejingai draugei, jaukius įrašus soc.tinkluose kuriančiai kolegei, mėgstančiai pasakas regzti seseimamai jei jos darbo pobūdis ir duona kasdieninė – tekstų kūrimas, redagavimas, vertinimas, mokytojai, nes ji žino geros užrašinės vertę.

Jei nori užsakyti  aksominę užrašų knygele, atlik jos pirkimą:

  • jei nori užrašinės supakuotos kaip dovana prieš dedant į krepšelį, varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami
  • įsidėk į krepšelį
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas bus išsiųstas 2-3 dienų bėgyje, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Užsakymas su individualiu graviruotu užrašu bus išsiųstas po 6-7 dienų. Dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Laikinai užrašinių dovanos pakuočių neturime.

Užrašinė gali būti išskirtinai supakuota. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į dovanos pakuotės kainą įeina:  metalic aukso spalvos tušinukas. atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.  

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Dovilė Jakimavičienė

Tipas

Kalėdoms, Knyga, Valentino dienai