Medus dovanoms

 18.00

Man piemenys grojo vamzdeliais

Pavėsyje aukšto platano,

Ir bitės auksiniais indeliais

Man kvepiantį medų gabeno. /H.Radauskas/

Medaus indelyje – 250 g, indelis su medumi sveria 990 g.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Medus dovanoms – saldi dovanos idėja puošniame, stikliniame inde su subtiliu šaukšteliu. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.  Įprasta medų dovanoti linkint gėrio, sveikatos, stiprybės, saldaus ir laimingo gyvenimo, medus taip pat puikiai tinka dėkojant už paramą ar buvimą kartu. O išskirtinai supakuotas medus tampa ir išskirtine dovana, kuria džiaugsis tiek jaunas, tiek senas. Be to, suvartojus medų, indelį tereikės išplauti ir jis puikai pasitarnaus kaip graži cukrinė ar saldaininė, dovanos gavėjo namuose.

Medaus indelyje – 250 g, indelis su medumi sveria 990 g. Medus – iš brolių Igno ir Viliaus bityno, kuris įsikūręs Aukštaitijos šiaurėje, Kupiškio rajone. Visos bitės yra laikomos tik ekologiškoje aplinkoje ir šalia jų auga nuostabios pievos ir kerintys miškai. Jų medus – aukščiausios kokybės (yra visi reikalingi sertifikatai).

Jei nori užsakyti medų dovanoms, atlik jo pirkimą:

  • nurodyk pageidaujamą medaus indelių kiekį (jei reikia daugiau nei 1 indelio);
  • įsidėk į krepšelį;
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk datą, kada pageidauji gauti arba kada mums išsiųsti siuntinį nurodytu adresu;
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakytas medus, supakuotas kaip dovana, išsiunčiams per 1-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Tipas

Skanios dovanos

Kūrėjas

Ignas Jackevičius