Meilės muiliukai

 5.80

 • Apvalus. Du delnai sukryžiuotais mažaisiai piršteliais
 • Balta širdelė "Į Tavo švarias rankas atiduodu savo širdį"
 • Balta širdelė be užrašo
 • Kvadratinis. Dvejuose delnuose dvi širdys
 • Širdelė su kavos pupelėmis
Išvalyti

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Meilės muiliukai – kvepianti, rankų darbo smulkios dovanėlės idėja ne tik Valentino bet ir kaip dovanėlė svečiams  vestuvių, mergvakario ar krikštynų proga. Muiliukus galime pagaminti su Tavo pageidaujamu užrašu, paveikslėliu, norimų spalvų ir kvapų.
Individualus užrašas ar piešinėlis, pagal tavo pageidavimus, kuriamas užsakius ne mažiau nei 10 vnt muiliukų ir tik ant plokščią, lygų paviršių turinčių muilų. Šiuo metu turime muilus su tokiais užrašais ir paveikslėliais:
1. “Į Tavo švarias rankas atiduodu savo širdį” (ant balto, širdelės formos muilo); 2. (paveikslėlis ant apvalaus muilo) du delnai sukryžiuotais mažaisiai piršteliais 3. (paveikslėlis ant kvadrato formos muilo) dvejuose delnuose dvi širdys.
Jei nori užsakyti muiliuką atlik jo pirkimą:
  • pasirink norimo muilo ikonėlę
  • nurodyk pageidaujamą  kiekį (jei reikia daugiau nei 1 vnt)
  • įsidėk į krepšelį;
  • jei nori individualaus užsakymo, krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” parašyk:
  •              1) tekstą, kuris turi būti ant muiliuko arba kokio paveikslėlio pageidauji
  •              2) datą, kada reikia dovanėlių.
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)
Užsakytus, vietoje turimus muiliukus, išsiunčiame 2-3 darbo dienų bėgyje. Individualus užsakymas atliekamas per 4-6 darbo dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com

Meilės muiliukai gali būti išskirtinai supakuoti.Supakavimo kaina +€5  papildomai. Jei, prieš dedant prekę į krepšelį, varnele pažymėsi sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami kartu už:  5.00″, tai visas, Tavo krepšelyje sudėtas dovanas supakuosime kartu į vieną dėžutę. Taip gali susikurti  savo norimą rinkinį iš viso mūsų dovanų  asortimento. Jei varnele pažymėsi sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami atskirai. Vieneto supakvimo kaina: 5.00″, tai kiekviena dovanėlė esanti Tavo krepšelyje bus supakuota kaip atskira dovana.

Į dovanos pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius iš tuo metu turimo asortimeno (šilko popierius arba popieriaus drožlės), atlasinis arba organzos kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė ar maišelis, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Weight kg
Kūrėjas

Odeta Pypkinaitė

Tipas

Grožis ir higiena, Valentino dienai