Morengai “Trapūs žiedai”

 5.00

Neturime

Pasidalinti produktu

Morengai “Trapūs žiedai” – rankų darbo dovana. Tinka gimimo dienos proga ar Motinos dienai. Kai norite nustebinti artimą ir brangų žmogų miela smulkmena, tai – puiki mažos dovanos idėja, kuri sukomplektuota ir supakuota. Taip pat, šį rinkinį, kaip papildomą saldėsį arba vietoje gėlių, galite komplektuoti prie pagrindinės dovanos. Jei dar nesugalvojote, ką dovanoti, pasidairykite dovanų idėjų mūsų el.parduotuvėje, skyriuje “JAI”.

Jei nori užsakyti morengus “Traškios gėlytės”:

  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 vnt
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad dovana nukeliautų tiesiai pas mamą, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk mamos adresą
  • apmokėk

Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jums pageidaujant, į sausainių rinkinį  įdėsime laišką-sveikinimą dovanos gavėjai. Duomenų suvedimo žingsnyje, į langą “Užsakymo pastabos” parašykite tekstą/žodžius, ką norite pasakyti šia saldžia dovana savo mamai. Teksto dydis nėra svarbus, gali būti du sakiniai, gali būti visas laiškas.

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Skanios dovanos kepamos/gaminamos/kuriamos ir pagal užsakymus. Jei turi idėjų, pageidavimų, norų – rašyk zana@lempampuk.com, pasitarsime ir mūsų konditeriai įgyvendins Jūsų idėją.

Gamintojas: Ramunė Budrikienė, ind. v. pažymos nr. 177369

Komentarai

komentarai