Pieštas padėkos atvirukas "Pagaliau radau"

Atvirukas “Pagaliau radau”

 2.96

Pagaliau radau savo vietą po saule… 

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Padėkos atvirukas “Pagaliau radau” tinka, kai nori išskirtinai padėkoti artimajam, draugui, kolegai už pagalbą, žinias ar parodytą kelią. O jei atviruką dovanosi įrėmintą kaip paveikslėlį, jis taps ne tik paprastu sveikinimu, bet ir puikia dovana. Atviruko rėminimo kaina  + €3 papildomai (dėl įrėminimo rašyk  AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com )

Atviruko išmatavimai: 14c x 14 cm Atvirukas su voku.

Norint užsakyti atviruką, atlik jo pirkimą: įsidėk į krepšelį ir apmokėk.
Jei nori, kad mes užrašytume spaudintą sveikinimo tekstą,  užsakymo formoje (prieš apmokėjimo žingsnį), lange “Papildomos pastabos” nurodyk tekstą ir/ar kas turi būti parašyta atviruke ir jau po to atlik mokėjimą.
Jei nori, kad tekstas būtų įrašytas ranka, kaligrafiškai (1 žodis – €0,10) susisiek su mumis, rašyk  AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 
Užsakymas atliekamas per 1-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo.

Padėkos atvirukas, gali būti supakuotas kaip dovana. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė ar maišelis, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Priimami individualūs užsakymai rankų darbo atvirukų, kvietimų gamybai.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai dovanėlių vestuvių svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Rūta Babelytė

Tipas

Atvirukai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Atvirukas “Pagaliau radau””