• Vellvetti plaukų juosta 2in1 „Kingdom Blue“ - dovanos ideja vadovei

Vellvetti plaukų juosta 2in1 Kingdom Blue

€ 26.00

Visos „karalystės“ damos Tau grožio, stiliaus pavydės.

Gali būti dėvimas kaip kaklo arba galvos papuošalas.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Papuošalas damai, kai norisi nustebinti ir pradžiuginti išskirtine dovana. Aksominis trikotažas užburia savo švelnumu ir minkštumu. Užsidėjus nesinori nusiimti. Visada labai smagu dovanoti dovanas, kurios pavergia iš karto. Būtent tokie yra Vellvetti kolekcijos papuošalai. Be to, šios kolekcijos papuošalai tikri transformeriai – apyrankes, prireikus galima panaudoti kaip plaukų gumelę, o kaklo papuošalus – ir kaip galvajuostę, ir kaip dekoratyvinį juosmens diržą, nes papuošalai elastingi.

Aksominė plaukų juosta gali būti supakuota kaip dovana. Dovanos supakavimo kaina + €5  papildomai.  Į pakuotę įeina: kūrinio pasas, elegantiškas laiškas (sveikinimas), aksominis pagrindas, papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dėžutė su įmaute. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Priimami individualūs užsakymai.

Fotografija: Akvilina Morkūnaitė

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Tipas

Papuošalai

Kūrėjas

Monika Kasiulytė-Bobyliova‏

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Vellvetti plaukų juosta 2in1 Kingdom Blue”