Pakabukas ant kaklo “Braškė”

 35.00

“Kai saulėje užmigsi, lietuje nubusi,
Skubėki rast vaivorykštės pradžios.
Tu nesustok, aplenki juoko aidą
Antraip jis tau daugiau neleis miegot” ( Dovilė J.)

*Keramikinis papuošalas dengtas glazūra ir tauriųjų metalų tirpalu, kuris suteikia spalvai intensyvumo ir vaivorikštinį žėrėjimą. Priklausomai nuo apšvietimo, spalvos nuotraukose gali šiek tiek skirtis.

Sidabrinės grandinėlės (praba 925) ilgį galima pasirinkti: ilgesnė perlenkta grandinėlė  yra 37 cm ilgio (visas ilgosios ištiestos grandinėlės ilgis – 75 cm), trumpesnė perlenkta – 23 cm ilgio (visas trumposios ištiestos grandinėlės ilgis – 47 cm). Pakabuko “Braškė” dydis (be kotelio) ~ 2,5 x 2,3 cm.

 

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Papuošalas iš keramikos “Braškė” – dovanos idėja mylimai draugei, sesei ar merginai, tokiai pat skaniai viliokei, kaip žemguogėlė. Dėl savo raudonos spalvos ir širdelės formos žemuogės (braškės) buvo laikomos meilės deivės Veneros simboliu. Žemuogė taip pat simbolicuoja gerus darbus.

Papuošalai sukurti rankomis, yra prabanga. Turėti juos visiems nėra būtina. Tie, kas nori juos turėti, moka meistrui už jo darbą, darosi juos patys arba gauna dovanų, jei yra to nusipelnę. Prabangūs papuošalai pasmerkti būti populiarūs, o juos nešiojančios moterys lyg slaptas ginklas, tobulai įvaldęs moteriškumo arsenalą.

Sidabrinės grandinėlės (praba 925) ilgį galima pasirinkti: ilgesnė perlenkta grandinėlė  yra 37 cm ilgio (visas ilgosios ištiestos grandinėlės ilgis – 75 cm), trumpesnė perlenkta – 23 cm ilgio (visas trumposios ištiestos grandinėlės ilgis – 47 cm). Pakabuko “Braškė” dydis (be kotelio) ~ 2,5 x 2,3 cm.

Jei nori užsakyti papuošalą, atlik jo pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5.00″, jei nori užsakyti papuošaliuką su dovanos pakuote. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
  •                 kokio ilgio sidabrinės grandinėlės pageidauji 23 cm ar 37  cm (trumpesnės ar ilgesnės);
  • apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas atliekamas per 2-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo.

Papuošalas iš keramikos gali būti išskirtinai supakuotas. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius, atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti. 

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsime Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Dovilė Jančiauskienė

Tipas

Papuošalai