View cart “Lankelis plaukams “Lėlytė”” pridėtas į Jūsų krepšelį.

Rankinės pakabukas lėlytė

 13.90

Turime vietoje, nuotraukose matomus pakabukus.

Rankinės/raktų pakabuko matmenys: ilgis ~ 11,5 cm. plotis ~ 3 cm.

Liko 1

Dovanos pakavimas:

Kategorija: Žymos: ,
Pasidalinti produktu

Rankinės pakabukas lėlytė – rankų darbo. Išskirtiniai papuošalai kuriami iš modelino. Iškeptas modelinas tampa tvirtas kaip akmuo, bet nėra sunkus. Nebijo šalto ar karšto vandens.

Kūrėja sukuria konkretų tipažą, todėl kiekviena lėlytė yra savita, su charakteriu. Lėlytę galime sukurti ir Tau, pagal individualių užsakymą (tereikia atsiųsti nuotrauką to asmens, kurio stilizuotą atvaizdą nori paversti į pakabutį).  Mama, sesuo, geriausia draugė liks labai nustebintos, kai dovanų gaus savo (o gal Tavo) atvaizdo stilizuotą papuošalą.  Asmeninės, indivualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios.

Rankinės/raktų pakabuko matmenys: ilgis ~ 11,5 cm. plotis ~ 3 cm.

Jei nori užsakyti pakabuką lėlytę, atlik jo pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5.00″, jei nori užsakytas  papuošaliukas būtų supakuotas kaip dovana. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” nurodyk:
  •                  patikusio papuošalo numerį;
  •                  datą, kada reikia dovanos.
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakytas papuošlas išsiunčiamas  1-3 darbo dienų bėgyje. 

Individualus užsakymas atliekamas per 4-5 darbo dienas, nuo mokėjimo gavimo. Po apmokėjimo, asmens nuotrauką, pagal kurią bus kuriamas papuošalas,  atsiųsk į AŽ FB Lempampuk arba į el. paštą   zana@lempampuk.com  

Rankinės pakabukas gali būti supakuotas kaip dovana. Dovanos supakavimo kaina + €5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius (šilko popierius ar pop.drožlės), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai dovanėlių vestuvių svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Donata Udrė

Tipas

Aksesuarai