Rinkinys su rankų darbo saldainiais “TAU MAMA”

 68.90

Visi iš anksto užsakyti rinkiniai (atlikus jų pirkimą) bus išsiųsti balandžio 28-29 dienomis . Siuntinys gavėją pasieks 1-2 dienų bėgyje (paštomatu ar per kurjerius). Paštų šių rinkinių nesiųsime. Dovanos bus pristatytos:

  • balandžio 30 d.  (ketvirtadienį). Gegužės 1 d. (penktadienis) – ne darbo diena.

  • arba gegužės 4  d. (pirmadienį).

Savaitgaliais ir švenčių dienomis kurjeriai siuntų nepristato!

Rekomendacija: Rinkinius siųskis per kurjerius, – didesnė tikimybė, kad gyvos gėlės nenukentės.

Liko 1

Pasidalinti produktu

Rankų darbo saldainiai – išskirtinai prabangi dovana, ypač kai tokių saldainių dėžutėje yra 25 vnt 🙂  Dėžutė yra 2 skyrių. Viršutiniame skyriuje supakavome gyvų gėlių puokštę ir puodelį, kuris bus naudojamas kasdien ir šildys ne tik karštu gėrimu, bet ir žadins jaukias emocijas, kai gėlės nuvys, o saldainiai taps tik salžiu prisiminimu. Rankų darbo saldainiai sudėlioti antrame (apatiniame) dėžutės skyriuje, kuris atsidaro, kaip “slaptas stalčius”- visi netikėtumai, visada išlieka ilgiau mūsų atsiminimuose, nes “atradimo” jausmas suteikia mums daug įsimintinų emocijų. Va taip užkoduotos (skoniu, kvapais, vaizdu, emocija) dovanos, tampa nepamirštamos ir apie jas pasakojama, giriamasi ir rodoma. Mes pasistengėme, kad Tavo mama šią dovaną įsimintų ilgam. Tau tereikia atlikti šio rinkinio užsakymą, visu kitu pasirūpinsime mes.

Jei nori užsakyti rinkinį su rankų darbo saldainiais, atlik jo pirkimą:

  • nurodyk pageidaujamą rinkinukų kiekį (jei reikia daugiau nei vieno);
  • įsidėk į krepšelį;
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad dovana nukeliautų tiesiai dovanėlės gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųsti. Pastabose būtinai nurodyk to asmens telefono numerį ir datą, kada reikia dovanos, nes dovanas su gyvomis gėlėmis pakuojame prieš pat išsiuntimą)
  • apmokėk

Užsakymas bus išsiųstas  balandžio 27-28 dienomis . Siuntinys gavėją pasieks 1-2 dienų bėgyje (paštomatu ar per kurjerius). Paštų šių rinkinių nesiųsime. 

Dovana mamos dienai jau supakuota į dėžutę. Į pakuotę įeina:  pakavimo popierius (šilko popierius), atvirukas mamos dienos proga, popieriaus drožlės, dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Dėžutės matmenys ilgis/plotis/aukštis ~ 18/18/15,5 cm

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Skanios dovanos kepamos/gaminamos/kuriamos ir pagal užsakymus. Jei turi idėjų, pageidavimų, norų – rašyk zana@lempampuk.com, pasitarsime ir mūsų konditeriai įgyvendins Jūsų idėją.

Komentarai

komentarai