Raudonas angelas

 22.40

Angelai,
Lūpomis begioja.
Angelai – bučinius nešioja,
Angelai – širdeles vilioja
Taip lengvai.  /”Bavarija”/

Raudono angelo matmenys: dydis ~ 16 cm, svoris – 50 g.

 

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Raudonas angelas – simbolis, reiškiantis meilę, nemirtingumą, gerumą, dorybę, švelnumą ir dangišką prigimtį. Angelai – mūsų gyvenimo palydovai, todėl, kaip dovanos idėja – simbolis, tinka daugumai švenčių: krikštynų proga krikšto tėvams, vestuvių proga tėveliams ar jauniesiems, kūdikio besilaukiančiai šeimai, Šv. Kalėdoms ar Valentino proga.

Raudonas angelas gali būti išskirtinai supakuotas.  Angelo, kaip dovanos supakavimo kaina +€5 papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti. 

Prieš dedant angeliuką į krepšelį varnele pažymėk sakinį dėl dovanos supakavimo. Jei dovanos pakavimo nepageidauji, tiesiog atlik  gražuolio angelėlio pirkimą:

  • nurodyk pageidaujamą prekės kiekį
  • įsidėk į krepšelį
  • krepšelyje užpildyk pirkimo formą
  • apmokėk
  • Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Raudono angelo matmenys: dydis ~ 16 cm, svoris – 50 g.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Adelė Poželaitė

Tipas

Interjeras