MINI RINKINUKAS “MYLIU”

 9.50

Užsakytą rinkinį išsiųsime 2-5 darbo dienų bėgyje . Išsiuntimo laikas priklauso nuo to, ar turėsime šviežių saldumynų vietoje ar reikės juos užsakyti. Į rinkinį gali būti supakuota: zefyras, dekoruotas sausainis, mini medaus su skoniu indelis ar kitoks skanumynas (priklausys nuo turimo skanėstų asortimento tuo metu).

Arbatos rūšys pasirinkimui:

 • juodoji arbata “Rožių dvaras”
 • žalioji arbata “Kiškio pasaka” 
 • raudonoji arbata “Milžinių gėrimas” 

Išsamesnę info rasite žemiau aprašyme.

 • Valentino rinkinukas Nr 1 su juoda arbata
 • Valentino rinkinukas Nr 1 su raudona arbata
 • Valentino rinkinukas Nr 1 su žalia arbata
 • Valentino rinkinukas Nr 2 su juoda arbata
 • Valentino rinkinukas Nr 2 su raudona arbata
 • Valentino rinkinukas Nr 2 su žalia arbata
Išvalyti
Pasidalinti produktu
Rinkinukas “MYLIU” sudarytas iš: sietelio arbatai, iš  saldėsio (iš tuo metu turimo saldėsių asortimento) ir mini arbatos (žalios, juodos ar raudonos – pasirinktinai) buteliuko. Gardi arbata ir burnoje tirpstantis desertas – gundančiai puikus derinys skanumynų mėgejui ar mėgėjai. Tegul Tavo mylimo žmogaus kiekvienas rytas būna toks gaivus, kaip arbata ir gardžiai smagus, kaip saldėsis.
Rinkinukas supakuoti į dėžutę. Į pakuotę įeina:  popieriaus drožlės arba šilko popierius, dovanos dėžutė, pakavimo kaspinėlis (juo perrišama dovana), dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis/plotis/aukštis  – 15 cm x 10 cm x 3,5 cm.

Individualus užrašas ant arbatos buteliuko etiketės kuriamas jei  užsakoma ne mažiau nei 10 vnt rinkinukų.  Bendrinis užrašas ant arbatos buteliuko etiketės šiame rinkinuke yra:  1. “Myliu” 2. “Ačiū” arba 3. “Smagių akimrikų”.

Jei nori užsakyti šį mini rinkinuką, atlik jo pirkimą:
 • nurodyk pageidaujamą rinkinukų kiekį (jei reikia daugiau nei vieno);
 • įsidėk į krepšelį;
 • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
 •             1) kokios rūšies arbatos pageidauji (juodos, žalios ar raudonos). Jei nebus nurodyta arbatos rūšis, arbatą į rinkinuką pakuosime savo nuožiūra.
 •            Apmokėk.

Užsakytą rinkinį išsiųsime 2-5 darbo dienų bėgyje . Išsiuntimo laikas priklauso nuo to, ar turėsime šviežių saldumynų vietoje ar reikės juo užsakyti. Į rinkinį gali būti supakuota: zefyras, dekoruotas sausainis, arba mini medaus su skoniu indelis. Jei kyla dar kokių klausimų ar neaiškumų,  rašyk asmeninę žinutę FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Arbatų pasirinkimas ir jų sudėtis:

Juodoji arbata “Rožių dvaras”: juodoji arbata, kvapiosios medžiagos, rožių žiedlapiai, razinos, abrikosų, mango gabaliukai, rugiagėlių žiedlapiai, rožių žiedlapiai. Geriausia iki: (18 mėnesių nuo pagaminimo datos).

Žalioji arbata “Kiškio pasaka”:  žalioji arbata, papajų, ananasų, gabaliukai, dedešvų ir rožių žiedlapiai, žemuogių, aviečių gabaliukai, natūralios kvapiosios medžiagos. Geriausia iki: (18 mėnesių nuo pagaminimo datos).  

Raudonoji arbata “Milžinių gėrimas”: raudonoji arbata, bananų dribsniai, ananasų, obuolių gabaliukai, vitaminas C, lapačio žievė, citrinžolė, medetkų ir dedešvų žiedlapiai, natūralios kvapiosios medžiagos. Geriausia iki: (18 mėnesių nuo pagaminimo datos).

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234

Komentarai

komentarai

Tipas

Skanios dovanos

Kūrėjas

Viktorija Gikienė, Žana Rastonytė