Arbatų ir BIČIŲ produktų rinkinys “SVEIKS”

 11.95

Skanios dovanos rinkinys sudarytas iš 2 arbatų ir 3 bičių produktų: medaus su skoniu, bičių duonelės bei žiedadulkių.

Turimos arbatos rušys:

 • Juodoji arbata “Snaigė”
 • Žalioji arbata “Žaliosios Kalėdos”,
 • Raudonoji arbata “Milžinių gėrimas”.

Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis/plotis/aukštis – 9 cm x 9 cm x 5 cm

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Skanios dovanos rinkinys iš 2 arbatų ir 3 bičių produktų: medaus su skoniu, bičių duonelės bei žiedadulkių. Skani, smagi ir labai vertinga sveikatos profilaktikai dovana. Medus rinkinyje – praturintas liofilizituotomis (džiovinimas šaltyje išsaugant visas maistines produkoto savybes) įvairiausių skonių uogomis bei vaisiais, todėl jis tampa dar vertingesniu savo maistinėmis savybėmis. O ir medaus skonių pasirinkimas toks platus, kad bus nesunku įtikti net išrankiausiams raugautojui.  Rinktis gali ne iš 9 skonių.  Be to į rinkinį įeina ir mini indelis žiedadulkių, bei mini indelis bičių duonelės. Bus puiki proga išbandyti naujus skonių potyrius tiems, kas dar nėra ragavęs šių nuostabių produktų.

Žiedadulkes ir bičių duoną gydymui ir profilaktikai įprasta naudoti nuo seno – pastebėta, kad žiedadulkės reguliuoja žarnyno veiklą ir padeda sutvarkyti įvairiausius žarnyno funkcinius sutrikimus. Taip pat žiedadulkėmis dažnai gydomi lėtiniai kepenų ir tulžies pūslės uždegimai. Turėti omenyje vertėtų ir tai, kad organizmas medžiagas iš bičių duonos pasisavina daug geriau negu medžiagas iš grynų žiedadulkių. Be to, bičių duona gali būti ir puikus delikatesas!

Įdomu, kad žiedadulkės ir bičių duona pagerins ne tik fizinę, bet ir psichologinę būklę – gydytojai bandydami gydymus žiedadulkėmis ir bičių duona pasiekė ypač gerų rezultatų kovojant prieš įvairias nervines depresijas, kilmakterines neurozes (šaltąjam ir tamsiąjam sezonui tai ypač aktualu)

Bet to, gali rinktis ir arbatos (juodos, žalios ar raudonos) rūšį, kurią norėtum dovanoti prie medaus indelių.   Arbata, medus su skoniu, bičių duonelė ir žiedadulėks jau supakuoti į dėžutę. Į pakuotę įeina:  popieriaus drožlės, šilko popierius, dovanos dėžutė, pakavimo virvelė (ja perrišama dovana), dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis/plotis/aukštis – 9 cm x 9 cm x 5 cm

Individualus užrašas ant buteliuko etiketės kuriamas jei  užsakoma ne mažiau nei 10 vnt arbatos ir medaus su skoniu rinkinukų.  Bendriniai užrašai ant arbatos buteliuko etiketės būtų tokie: 1. “Su šventėmis, brangieji”  (Kalėdinis), 2.“Ačiū”3.“Šiltų akimirkų”(Kalėdinis) 4. etiketė be jokio užrašo (galimybė pačiam įrašyt pageidaujamą tekstą)

Jei nori užsakyti šį skanios dovanos rinkinį, atlik jo pirkimą:
 • nurodyk pageidaujamą rinkinukų kiekį (jei reikia daugiau nei vieno);
 • įsidėk į krepšelį;
 • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
 •              1) tekstą, kuris turi būti įrašytas arbatos buteliuko etiketėje,
 •              2) kokios rūšies arbatos pageidauji (juodos, žalios ar raudonos)
 •              3) kokių skonių medaus (šaltalankių, šokolado, aviečių, svarainių, spanguolių, pipirmėtės, imbiero ir citrinos, šermukšnių, juodujų serbentų) pageidauji
 •              4) datą, kada reikia dovanėlių.
 • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas išsiunčiamas 1-3 darbo dienų bėgyje, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Individualus užsakymas atliekamas per 2-4 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Arbatų pasirinkimas ir jų sudėtis:

Juodoji arbata “Snaigė”: juodoji arbata, cukrinės snaigės (cukrus, ryžių krakmolas, dalinai hidrintas žemės riešutų aliejus, bulvių krakmolas, kvapiosios medžiagos), cinamonas, kakavos gabaliukai, vyšnių skiltelės, gvazdikėliai, rožių žiedlapiai, kvapiosios medžiagos. Geriausia iki: (18 mėnesių nuo pagaminimo datos).

Žalioji arbata “Žaliosios Kalėdos”:  žalioji arbata, cukrinės sidabrinės žvaigždutės (cukrus, ryžių krakmolas, dalinai hidrintas žemės riešutų aliejus, bulvių krakomlas, kvapiosios medžiagos), obuolių gabaliukai, aplesinų žievelės, spanguolių skiltelės, dedešva, kvapiosios medžiagos.  Geriausia iki: (18 mėnesių nuo pagaminimo datos).

Raudonoji arbata “Milžinių gėrimas”: raudonoji arbata, bananų dribsniai, ananasų, obuolių gabaliukai, vitaminas C, lapačio žievė, citrinžolė, medetkų ir dedešvų žiedlapiai, natūralios kvapiosios medžiagos. Geriausia iki: (18 mėnesių nuo pagaminimo datos).

Medaus skonių pasirinkimas čia .

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Ignas Jackevičius, Žana Rastonytė

Tipas

Skanios dovanos