Šokoladinis kiškis/NEBETURIME

 14.50 25.50

Rankų darbo šokoladinio kiškio svoris 60-70 g. Kiškio matenys: ilgis/plotis/aukštis – 9,6 x 7,5 x 15 cm

Dėžutės matmenys: ilgis/plotis/aukštis  – 17 x 17 x 8 cm. 

Detalesnę produkto informaciją rasite žemiau aprašyme.

  • Du kiškiai dėžutėje
  • Geltonas
  • Raudonas
  • Žalias
Išvalyti
Pasidalinti produktu
Velykų dovanos idėja – šokoladinis kiškis, atrodytų labai banali dovana jei apie ją tik pasakotum, bet kai pamatai…pirma mintis – jis tikrai šokoladinis? Šis grožis dar ir valgomas?! Jis ne tik valgomas – ši Velykinė dovana dar ir labai skani. Mes tuo pasirūpinome. Kiekvienas kiškis išlietas rankomis iš balto belgiško šokolado ir paskanintas liofilizuotomis avietėmis – tobulas saldumo ir rugštelės derinys. Pradžiugink savo artimus ir mylimus žmones dovana, kuri stebins ir sukels smagias emocijas. Tau tereikia užsakyti.
Jei nori užsisakyti šokoladinį kiškį, atlik jo pirkimą:
  • pažymėk ikonėlę (ne nuotrauką galerijoje, o ikonėlę) tos spavos kiškį, kurį nori įsigyti (jie visi vienodo skonio)
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” datą, kada reikia dovanos.
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Šokoladiniai kiškiai bus pagaminti kovo 31 d. Turimus šokoladinius kiškius  išsiųsime 1-3 darbo dienų bėgyje. Individualus užsakymas atliekamas per 4-5 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo taip pat rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Kiškis supakuotas į dovanos dėžutę, kartu su velykine atvirute-palinkėjimu. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.  Dėžutės matmenys ilgis/plotis/aukštis  – 17 x 17 x 8 cm.

Šokoladinio kiškio svoris 60-70 g.  Sudėtis: belgiškas baltasis šokoladas (kakavos sausųjų medžiagų ne mažiau kaip 34 proc. Cukrus, kakavos sviestas, pieno milteliai , sojų lecitinas( be GMO) , vanilės ekstraktas. Liofilizuotų aviečių milteliai, natūralus augalinis dažiklis. Energetinė vertė (100 g): 2522kj/600 kcal, riebalai 42,4 g, iš kurių sočiųjų 26,7 g,  angliavandeniai 40,3 g, baltymai 7,6 g, druska 0,26 g, skaidulinės medžiagos 6,8 g, kalis (K) , Mg 892 Fosforo ( P) Mg 125 Geležies , Fe 3,26 Vitaminas B6 0,37  Galiojimo data: 2022-03-20
Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai dovanėlių vestuvių svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Tipas

Skanios dovanos

Kūrėjas

Dovilė Valentienė