Vokas pinigams iš aksomo

 13.95

Voko matmenys:  ilgis x plotis – 18,5 x 11 cm.

Šiuo metu turimos spalvos :

2 pilkos spalvos

2 šviesiai mėlynos spalvos,

1 baltas su pilku atspalviu “Tegul pildosi svajonės”

2 garstyčių spalvos

1 žalios (smaragdo) spalvos

2 bordo spalvos

2 tamsiai mėlynos spalvos

 

 

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Vokas pinigams iš aksomo – prabangi klasika dovanojant pinigus. Tai puiki dovanojamų pinigų supakavimo idėja, pvz. vestuvių, krikštynų, jubiliejaus ar mokyklos/universiteto baigimo proga. Be abejo, aksominis vokas tinka ne tik pinigams, bet ir bilietams į koncertą, SPA ar kelionei, kvietimui į pramogą, dovanoti. Jei tavo dovana užrašyta ar atspausdina ant popieriaus, supakuok ją išskirtinai!
Aksominio voko matmenys:  ilgis x plotis – 18,5 x 11 cm. Turimos aksominių vokų spalvos – pilka, bordo, persiko, melsva ar balta su pilku atspalviu, smaragdinė žalia, tamsiai mėlyna, garstyčių.
Jei nori įsigyti prabangų aksominį voką, atlik jo pirkimą:
  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 voko
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • laukelyje “Užsakymo pastabos” parašyk, kokios (pilkos, bordo, persiko, melsvos ir pan.) spalvos voko pageidauji
  • apmokėk

Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo, jei pageidaujamą voką (norimos spalvos) turime vietoje.  Jei reikia užsakyti, užsakymą išsiųsime per 7-8 darbo dienas.

 Jei pageidauji kitokių spalvų aksominio voko, ar kitokio graviruoto užrašo, rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba  į el.paštą  zana@lempampuk.com . Individualus užsakymas atliekamas per 7-8 darbo dienas, nuo mokėjimo gavimo.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Dovilė Jasienė

Tipas

Pakuotės