Dekoracija lempukas “Meilė šviečia”

 50.00

“Meilė turi savybę sklisti ir sušildyti visus, panašiai kaip šviesa. Ar jauti jos poveikį?  Dabar ir žodžius gali dovanoti kaip dovaną.”

Lempukai pristatomi TIK per  kurjerius.

SVARBU! Pristatymo metu įskilę, sudužę lempukai tvarkomi nemokamai (mokamos siuntinio grąžinimo į dirbtuves išlaidos ~€1,5 ).

Visi skubūs užsakymai (norintys lempukus gauti anksčiau, nei yra susidariusi užsakymų eilė) apmokestinami +€10 papildomai (1 lempukas). 2 skubių (be eilės) lempukų gamyba papildomai kainuos + €15.

Visi lempukai jau supakuoti į dovanos dėžutę (kiekvienas atskirai).

Lempuko medinės kaladėlės matmenys – 6 x 5 cm, lempuko aukštis ~ 13 cm.

Lempuko dovanos dėžutės matmenys: ilgis x plotis x aukštis – 12 x 12 x 15 cm

Pasidalinti produktu
Dovana jauniesiems – lempukas su graviruotu užrašu “Jūsų meilė šviečia” arba “Šviesiai Jūsų ateičiai” (jau turimi, paruošti, išgraviruoti užrašai). Jei norite asmeninio, graviruoto užrašo po šiuo lempuku,  gamybos darbai užtruks iki 10 darbo dienų. Ši dovana taip pat tinka Valentino dienos, vestuvių, sukaktuvių ar pasipiršimo proga. Asmeninės, indivualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios. Visi lempukai jau supakuoti į dovanos dėžutę (kiekvienas atskirai).
Jei nori užsakyti lempuką, atlik jo pirkimą:
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” surašyk:
  •                 pageidaujamą užrašą: “”Jūsų meilė šviečia” arba “Šviesiai Jūsų ateičiai” arba Tavo norimą (individualų) užrašą po lempuku (pasidomėk ar yra pakankamai laiko Tavo užrašui pagaminti)
  •                 nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas atliekamas per 2-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Individualus užsakymas atliekamas per 10 darbo dienų. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Dovana jauniesiems jau supakuota į dovanos dėžutę. Į pakuotę įeina:  atvirukas (iš tuo metu turimo asortimento), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Daugiau lempukų, kaip dekoracijų idėjų gali peržiūrėti skyriuje “Lempukai”

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Tipas

Lempukai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Dekoracija lempukas “Meilė šviečia””