Dekoracija lempukas “Meilė šviečia”

 40.00

“Meilė turi savybę sklisti ir sušildyti visus, panašiai kaip šviesa. Ar jauti jos poveikį?  Dabar ir žodžius gali dovanoti kaip dovaną.”

Lempukai pristatomi TIK per  kurjerius.

SVARBU! Pristatymo metu įskilę, sudaužyti lempukai nemokamai (mokamos siuntinio grąžinimo išlaidos paštu ~€1) tvarkomi tik tuo atveju, jei buvo užsakyti su dovanos pakuote. Be dovanos pakuotės užsakyti ir transportavimo metu įskilę, sudužę lempukai netenka garantinio aptarnavimo statuso ir jų tvarkymas kainuoja €3 papildomai + siuntimo išlaidos.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Dovana jauniesiems – lempukas su graviruotu užrašu “Jūsų meilė šviečia” arba “Šviesiai Jūsų ateičiai” (galite rinktis iš turimų 2 variantų) ir kitokios spalvos kaspinėliu. Tokia dovana taip pat tinka Valentino dienos, vestuvių sukaktuvių ar pasipiršimo proga. Asmeninės, indivualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios.
Jei norite asmeninio graviruoto užrašo po šiuo lempuku,  (mums graviravimo darbus atlieka reklamos įmonė kitame mieste) lempuko gamybos darbai užtruks 7 -8 darbo dienas. Jei lempuko reikės greičiau, Jūsų pageidaujams užrašas bus popierinis, užklijuotas ant blizgaus rėmelio (pavyzdį rasite šio lempuko nuotraukų galerijoje).
Jei nori užsakyti lempuką, atlik jo pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5.00″, jei nori užsakyti lempuką su dovanos pakuote. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” surašyk:
  •                 norimą lempuko kaspinėlio spalvą,
  •                 pageidaujamą užrašą: “”Jūsų meilė šviečia” arba “Šviesiai Jūsų ateičiai”
  •                 nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)
  • Individualus užsakymas (ne graviruotu užrašu) atliekamas per 2-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Dovana jauniesiems gali būti išskirtinai supakuota.  Dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Daugiau lempukų, kaip dekoracijų idėjų gali peržiūrėti skyriuje “Lempukai”

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Tipas

Lempukai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Dekoracija lempukas “Meilė šviečia””