Dekor. šaukšteliai Velykoms

 13.50

Nuotraukose esančius stalo įrankius turime vietoje.

Visa inforamcija pateikta žemiau, produkto aprašyme.

 

  • Pirmosios Velykos arbatinis šaukštelis
  • Kiškutis su puokšte arbat. šaukštelis
Išvalyti

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
 Dekoruoti šaukšteliai Velykoms – smagi ir praktiška dovana, jauniausiam ir mažiausiam Velykų stalo dalyviui. Smagu, kai tokias išskirtines dovanas gauni nuo močiutės su seneliu, tetos, dėdės ar krikšto tėvelių. Taip pat dekoruotą šaukštelį galime sukurti pagal pageidavimus (norimos spalvos, su norimu užrašu ir t.t.) Asmeninės, individualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios.
Iškeptas modelinas tampa tvirtas kaip akmuo, bet juo dekoruotų indų ar stalo įrankių nerekomenduojame plauti indaplovėse, nes didelis kartšti ir stipri srovė gali pažeisti smulkias detales ir suminkštinti pačią dekoraciją. Modelinas nebijo karšto ar šalto vandens, jei įrankius plausite rankomis.
Norint užsakyti dekoruotą stalo įrankį, atlik jo pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5″, jei nori užsakyti šaukštelį su dovanos pakuote. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • spausk norimo šaukštelio ikonėlę
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)
Užsakytą šaukštelį išsiųsime 1-3 darbo dienų bėgyje.
 Individualus užsakymas atliekamas per 6-7 darbo dienas, nuo mokėjimo gavimo. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo taip pat rašyk į AŽ FB Lempampuk  arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Dekoruoti šaukšteliai gali būti išskirtinai supakuoti. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė ar maišelis, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Kristina Janulienė

Tipas

Stalo įrankiai, Velykos