Dekoruotų stalo įrankių komplektas 4vnt. MERGAITEI

 48.00

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Dovana 2 metu mergytei  – dekoruoti stalo įrankiai.  Juos gali užsakyti su pageidaujamu vardu ir pageidaujamais herojais. Tokia dovana tinka gimimo dienos, krikštynų, vardynų, Kalėdų ar kitokiomis progomis. Asmeninės, indivualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios.

Jei nori užsakyti  dekoruotą stalo įrankių komplektą, atlik jo pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami kartu už: € 5.00″, jei nori stalo įrankių supakuotų kaip dovana. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • laukelyje “Užsakymo pastabos” parašyk, kokių spalvų, kokio užrašo ir kokių paveikslėlių pageidauji
  • apmokėk.

Individualus užsakymas atliekamas per 3-4 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Dovana 2 metu mergytei gali būti supakuoti kaip dovana. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė ar maišelis, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Kristina Janulienė

Tipas

Stalo įrankiai, Stalo įrankių