Dekoruotų stalo įrankių komplektas 2vnt. BERNIUKUI

 27.00

Kaina nurodyta 2 stalo įrankių, be dovanos pakuotės. 

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Dovana 3 metų berniukui – asmeniniai, dekoruoti stalo įrankiai, kuriuos gali užsakyti su pageidaujamu vardu ir pageidaujamais herojais. Dovana, kuri išliks ilgam, yra praktiška savo paskirtimi, kuriama asmeniškai dovanos gavėjui ir sukelia puikias emocijas tiek dovanos gavėjui, tiek tėveliams. Būtent tokios dovanos – pačios vertingiausios. 🙂
Jei nori užsakyti stalo įrankių komplektą (šaukšto ir šakutės), atlik jo pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5.00″, jei nori gauti komplektuką supakuotą kaip dovaną. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, nereikia nieko žymėti.
  • įsidėk į krepšelį;
  • krepšelyje, adreso suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” surašyk:
  •                 1) pageidaujams vardas ant stalo įrankių
  •                 2) pageidaujama spalva,
  •                 3) kokio paveikslėlio/paveikslėlių pageidauji ant stalo įrankių (jei turi pageidaujamo paveikslėlio failą/failus, atlikus užsakymą, atsiųsk jį mums AŽ  į FB Lempampuk  arba į el.paštą  zana@lempampuk.com )
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)
 Užsakymas atliekamas per 3-5 darbo dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk  AŽ  į FB Lempampuk‘ui arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Dovana 3 metų berniukui gali būti supakuoti kaip dovana. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė ar maišelis, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Kristina Janulienė

Tipas

Stalo įrankiai, Stalo įrankių