Megzti tapukai iš vilnonių siūlų “Drugeliai”

 24.90

Rankų darbo, megzti tapukai – pati geriausia dovana gimus kūdikiui : jauki, miela, šilta ir graži. Jei patikėsi mums ją ir supakuoti – dovana taps išskirtinai jaudinanti.

Nuotraukoje pateiktų tapukų spalvos gali truputį skirtis.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Dovana busimai mamai turi būti jauki, šilta ir patvari, o besilaukianti mama visada apsidžiaugs dovana būsimam vaikeliui. Todėl megzti tapukai tokie populiarūs Lempampuk dovanų asortimente. Tapukai gaminami tik iš natūralių medžiagų, patvarūs ir praktiški, nes surišami (ne taip lengva vaikučiui juos nusimauti), išskalbti nepraranda formos, o puošybos detalės gerai pritvirtintos. Šilti, nes numegzti iš vilnonių siūlų.

Megztų tapukų kaip dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Tapukų pėdutės ilgis ~10 cm.

Tapukų priežiūros info: Tapukus skalbti išverstus į blogąją pusę.  Nustatyti vilnos režimą, jei automatinė skalbimo mašina, arba rankomis, ne didesnėje nei 30°C laipsnių temperatūroje.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Greta Šakinskienė